Jump to content

Naczepa


MenQiuYT

Recommended Posts

Ale nie oto mi chodzi. Mi chodzi o to że jak sie pobiera kolorowe naczepy np. biała czy czarna to są jako mod i je się pod zębadką wybiera kolor przy wybieraniu ładunku to mi o to chodzi chce to skopresować i móc wybierać te naczepe tak samo jak te białe czy inne.

Link to comment
Share on other sites

No to teraz mniej więcej rozjaśniłeś sytuacje. Z tego co wiem nie da się w zębatce wybrać koloru naczepy, każdy kolor jest osobno przypisany do naczepy, jedyne co możesz zmieniać to rodzaj/model naczepy.

 

Mam nadzieję że mniej więcej o to Ci chodziło, ponieważ w Twoich wypowiedziach jest straszny chaos i jest mnóstwo informacji pobocznych i ciężko jest mi do końca stwierdzić w czym dokładnie tkwi problem, wiec proszę pisz dokładniej o co Ci chodzi. Dzięki temu będę mógł lepiej Ci pomóc

Link to comment
Share on other sites

Jeśli naczepa z którą chcesz wejść na serwer   np. jest cała czarna to musisz mieć modyfikacje. Jeśli już ją posiadasz to w menadżerze modów aktywujesz je. Następnie na rynku przesyłek wybierasz czarną naczepę, podpinasz do ciągnika i wchodzisz na multi.

 

Tak jak pisałem wcześniej w zębatce da się ustawić model naczepy. Jeśli naczepa ma malowanie własne tzn. własne loga lub napisy własnej roboty, to taka naczepa nie zadziała.

Link to comment
Share on other sites

  • Meitt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.