Jump to content

Yetersiz kanıtmış!

ShainK

Recommended Posts

Dün öğlen saat 13.00 civarında yaşadığım bir olayı report yoluyla yetkili kişilere aktardım yalnız saygıdeğer moderatör arkadaş tarafından yetersiz delil olarak gösterildi.Oyuncu arkadaşlarım sizin bu yönde ki fikirlerinizi merak ediyorum.İngilteredeyim ve yük taşımaktayım ve trafiğin akışı bildiğiniz üzere sol tarafta.Mevcut ss'ler de zaten göreceksiniz.Benim sorum sizce bu arkadaş ceza almalımıydı? Buyrun görüntüler.Lb1al0.jpg

Öncelikle Selamün Aleyküm :) 

Blocking, Ramming, CB-Radio Küfür, Ters Yönden sürüş, gibi olayları video ile reporlamalısın, ama Chat'den küfür eden kullanıcıları resim ile raporlayabilirsin, lakin bu durumdan şikayetçi iseneniz, bu durumu Üst Yönetime bildirmek istiyorsanız, Üst Yönetime aşağıdaki bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz

https://truckersmp.com/feedback

Bu işlemi nasıl yapacağınızı bilmiyor iseniz, aşağıdaki rehber konu sizlere yardımcı olacaktır:

• Like 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Selamlar @ShainK 

Forum, Ban cezalarının tartışılması için oluşturulmuş bir platform değildir. Yukarıda durumla ilgili gerekli cevap verilmiş, lütfen rapor/geri bildirim sistemini kullanın ve forum üzerinde bu durumla ilgili konu oluşturmayın, anlayışınız için teşekkürler. :)

//Locked & moved to Arşiv due to required answers were given

• i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.