Jump to content

Recommended Posts

oncelıkle   merhaba  ewt  bıldıgımız  gıbı  yenı  gelen  scanıa   tırımızda   cabın  bombos   ayrıca   hıcbır  gorsellık  goremıyorum  bız   cabın aksesuar  paketını aldım  ben  gıbı  bır cok arkadasımda  aldı  ama  bız  bunu  cope  mı atacagız   neden  yenı gelen  tırımızda  aksesuar  paketını  kullanamıyoruz     dusuncelerınız  paylasırmısınız  arkadaslar  tesekkurler  herkese  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kabin aksesuar paketini nasıl kullanamıyorsun? Camlara takılan bayraklar, navigasyon, perde falan kullanılabiliyor ancak bardak, köpek gibi torpidoya koyulan aksesuarlar kullanılmıyor. Bu da orjinal Scania'nin iç dizaynıyla alakalı SCS Software'nin ve TruckersMP ekibinin yapabileceği bir şey yok.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@FightForGlory arkadaşımızın dediği gibi, Scanianın konsol kısmının yapısıyla alakalı, 1–2 parça koyma şansı bulunmakta, onun dışındaki, cam, perde, dolap, çanta, gibi yerlere kabin aksesuarında olanlar normal sekilde yerleştirilebilmektedir. sorununuz TMP ile alakalı değildir. SCS nin bloğuna gidip bunu orada belirtmeniz doğrusudur. TMP sadece oyuna MultiPlayer i mod olarak sundu. oyunun orjinalliklerini değiştirmemektedir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ewt  bende  bunları   bılıyorum   pekı aldımgımız  paketı  cope  attılar  resmen  bosuna  para  odedık  bunun  ıcın   sadece  tartısma   goruslerınızı  alalım  dedım      tmp  ıle   bı sorunumuz    yok  cok  bılen  kısılersınız   tebrık  edıyorum   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Froncy

Merhaba @yusufseyitarslan

Eğer satın aldığınız ürünü beğenmediyseniz,steam size iade hakkı sunuyor ancak bunun için bazı şartlar mevcut.Satın aldığınız ürünü 2 saatten az kullanmış ve satın almanız üzerinden 14 günden fazla bir süre geçmemiş olması gerekiyor.Şunuda söylemeden geçmeyeyim,eğer dlcyi paket halinde satın aldıysanız bildiğim kadarıyla iadesi olmuyor.Lütfen bu sayfayı okuyun,umarım yardımcı olur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Crashon un dediği gibi. aldın DLC yi ve beğenmedin. iade edebilirsiniz. uzun süre kullanmış olmak beğenmediğiniz anlamına gelmez. Daha öncede söylediğim gibi SCANIA yeni de bu DLC ler kullanmak mümkün. Sırf bu yüzden DLC yi çöp diyorsanız, yazdıklarımızı anlamak istemiyorsunuzdur. ayrıca son postunuzda uslubunuzu korumanızı tavsiye ederim. forumlar barışçıl bir şekilde tartışmayı amaçlar. DLC yi de biz yapmadık. hiçbirimiz SCS nin ortağı değiliz. diğer tırlara takabildiğin aksesuralar ile SCANIA yı da takarak karşılaştır derim. kullanılabilir olduğunu göreceksiniz. eğer gerçeken hiç birşey yoksa. dosyalarınızda sıkıntı vardır.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mighty Griffin Pack daha yeni Scania serisine uyarlanmamıştır. Ayrıca kabin aksesuarları da kabin içinde aracın dashboard'ında tek slot olduğundan dolayı yetersiz gelmektedir. Bu DLC'leri sonuna kadar kullanmak istiyorsanız Eski nesil Scania R serisine dönmenizi tavsiye ederim. Üstünde yeterince aksesuar slotu ve aracın panjuruna takılabilecek led sayısı oldukça fazla. Ayrıca yeni Scania'ya daha fazla parça takmak istiyorsanız burada birşey elde edemessiniz. Burası SCS Forumu değil. Burada MP ile ilgili sorunlar tartışılır, çözülür. Bu isteğiniz yeni güncelleştirmeler ile gerçekleşebilecektir. İyi forumlar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merhabalar. Yukarıda üyelerin de belirttiği gibi, aksesuar paketini sadece eski kasa olarak tabir ettiğimiz Scania modelinde kullanabilirsiniz. Bu durum hakkında TruckersMP takımının yapabileceği bir şey bulunmamakla birlikte, tamamen SCS Software'nin geliştirmelerine bağlı. Ek olarak, durumu bypass etmek için mod kullanabilirsiniz. Yukarıda, vakit ayırıp cevap yazan tüm arkadaşların ilgisine ve emeğine teşekkür ederim. :) 

 

//Locked & moved to Arşiv due to required answers were given.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...