Jump to content

Zapytanie


wonsiur997
 Share

Recommended Posts

Na serwerze eu2 nie ma ogranicznika prędkości co oznacza, że możesz jechać ile fabryka dała. Zabronione jest jednak używanie wspomagaczy, które powodują dużo szybsze przyśpieszanie i zwiększenie prędkości maksymalnej nawet o kilkaset km/h (tzw. speedhack) jak również wspomagaczy, które powodują wjeżdżamy w graczy jakby ich nie było i wyrzucanie ich w powietrze (collisionhack). Podejrzewam, że zapewne otrzymałeś wiadomość, którą admin wysłał na cały serwer (każdy gracz na serwerze ją otrzymał) lub ktoś zobaczył, twoje przyśpieszenie i pomyślał, ze masz niedozwoloną modyfikację. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na serwerze EU2 , EU3 ,EU4 a jak nawet jest to EU5 nie ma ograniczników prędkości natomiast na EU1 jest ogranicznik w miastach do 60 km/h a na autostradach "poza miastem" max. 110 km/h.

SpeedHack to inaczej cheaty które są zabronione na Multiplayer one zmieniają definicje w grze i taka ciężarówka z 48 tonami może nawet rozwinąć z tym cheatem , aż do nawet 500 km/h ,więc radzę tego nie używać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.