Jump to content

Connection Error - Retry? Hatası

BARIS KESK?N

Recommended Posts

6 hours ago, Nors. said:

@BARIS KESK?N

Herhangi bir dns adresi veya internetinizi etkileyecek bir program kullanıyor musunuz? Ayrıca sistem özelliklerinizi içeren bir fotoğrafı bizimle paylaşırsanız sevinirim.

• Öncelikle bilgisayarınızda TruckersMP'ye ait birşey bırakmayın,kaldırın.Ardından bu rehber yardımıyla tekrardan kurun.
  • CMD'yi yönetici olarak çalıştırın,aşağıdaki komutları yazın. 

netsh int ip reset

netsh winsock reset
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatın,CMD'ye bu seferde şu kodları yazın.

ipconfig /flushdns

ipconfig /renew

ipconfig /release

Dedikleriniz yaptım sonuç alamadım 

bandicam 2017-12-26 22-05-56-766.jpg

Merhaba @BARIS KESK?N

Destek görevlisi bilgisayarınızda antivirüs programı bulduğunu söyledi.Lütfen tüm antivirüs programlarını sessiz moda alın veya devre dışı bırakın.Çünkü antivirüs programları ağ ve güvenlik duvarı denetimlerini ele alır.(Misal Norton gibi agresif güvenlik yazılımları) Sonrasında internet hızınızın çok düşük olması veya dengesiz ping oranları da bu hatayı meydana getirebilir.Ayrıca bugün birkaç konuya rast geldim,geçen sene tam wintermod çıktığı zamanlar aynı hata için başlatılmış.Lütfen kar modunun yüklemesini iptal edin.Ayrıca oyun içerisindende kar yağışını aşağıdaki fotoğraf yardımıyla devre dışı bırakın.Topluluk yöneticisinin dediği gibi eğer destek biletiniz varsa takım şuan tatilde geç cevap alabilirsiniz.

Kar efekti nasıl devre dışı bırakılır? (Kutucuktaki tiki kaldırın.)

jQ941n.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.