Jump to content

Zmienianie nicków


Shadii.

Recommended Posts

Nazwa Sugestii

: Zmienianie nicków na platformie TruckersMP bez terminowo.

Opis Sugestii

: Chodzi o to że od miesiąca można zmienić nick tylko jeden raz w ciągu miesiąca jak dla mnie absurd bo taki Janosik może napisać zamiast Janosik to Japosik i co bedzie czekał całe 30/31 dni aby zmienić nick?. Oszywiście nicki co miesiac byly wygodą niby dla adminów ale hello? Nie lepiej chociaż co dwa tygodnie lub bezterminowo?. Jak dla mnie powinno wyglądać tak że będzie można zmienic max 3 razy nick w TruckersMP a po czwartym wyswietli sie komunikat że nick można zmienic za miesiac.

Przykładowe obrazki

: brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

: Poprawilo by zmienianie nicku przedewszystkim dla firm bo pełno widzę osób w tym nawet ja którzy mają w nicku firmę w której byli a w player tagu firma w której się jest i trzeba czekac te miesiac aż zmienić nick a dookoła pytania "czy jesteś w dwóch firmach naraz?" i takie pytania denerwuja bo chcesz zmienić nick ale nie możesz.

Edited by UniPol Shadi [PL]

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, UniPol Shadi [PL] said:

[...] bo pełno widzę osób w tym nawet ja którzy mają w nicku firmę w której byli a w player tagu firma w której się jest i trzeba czekac te miesiac aż zmienić nick a dookoła pytania "czy jesteś w dwóch firmach naraz?" i takie pytania denerwuja bo chcesz zmienić nick ale nie możesz.

Jakbym wiedział że tak cię to wkurzy to bym się nie pytał wczoraj :P

Link to comment
Share on other sites

Twoim jedynym w tej sprawie argumentem jest to ze firmy muszą zmieniac nick... jak by się nie skakało z firmy do firmy to nie było by problemu. Poza tym jedynym argumentem firm ZA zmianą nicków był brak Player tagu na tabie, co @mwl4 szybko dodał specjalnie na prośby jednych z wiekszych vsek w Polskiej części, które to na streamie u jednego youtubera prosiły o taką opcję lub przywrócenie zmiany nicków. Od tamtej pory żadna vska nie zgłasza problemów. Teraz to firmy mogą zwyczajnie się dostosować, i zmieniać tag a nie cały nick. W żadnej grze nie macie czegoś takiego ze dochodzicie do guildi i musicie zmieniać nick, wszędzie dostajecie do nicku swego rodzaju tag.(przynajmniej w gry które ja grałem tak było)

My z naszej strony dostosowalismy multiplayer również pod prośby firm, tak aby i wam było lepiej i nam, a że nie chcecie zmienić regulaminów firmowych to nie znaczy że nagle my dostosujemy całe mp pod jedną firmę.

My pokazaliśmy z naszej strony że nam zależy aby wam pomóc, ale wy też musicie się dostosować pod zmiany które zachodzą na multiplayer. 

 

Sugestia odrzucona.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.