Jump to content

Wywala Ets2 MP crash.log


kox1652

Recommended Posts

Aj tam...

Ja ETS 2 odpalałem na jakimś zardzewiałym Athlonie, 2 GB RAMu i jeszcze na grafice ze złączem AGP, dokładnie to był Leadtek WinFast 7300GT 256 MB i spokojnie HDR ciągnęło (lecz były kwadraciki bo to wymaga DX11). :D

Proponowałem zmierzyć temperatury za pomocą HWMonitor, sprawdzić czy to temperatury nie są przyczyną crashowania się gry.

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

panowie nadal mam problem z crashami w grze ostani wystapil w Rotterdamie po okolo 10-15min wczesniej bylo to 5min wiec jest Poprawa :)  :D

 

Nie jeździj do rotterdamu to nie będziesz mieć crashy, po jaką cholere się tam pchasz wiedząc, że dostaniesz crasha? Gdzie tu logika... ;)

 

Na singlu nie wywala/wywalało gram w inne gry takie jak MTA SA WoT

 

Pobierz program HWMonitor, tak jak pisze Sepowaty powyżej.

Pobierz, zainstaluj i włącz. Następnie odpal grę (HWMonitor ma być włączony) i czekaj na crasha (graj, żebyś źle nie zrozumiał).

Jak wywali crasha, zrób screena dla programu HWMonitor, aby było widać wszystkie linijki w programie i następnie wrzuć screena na darmowy hosting, np. zippyshare.com.

Na końcu podaj nam linka do screena i to byłby koniec. :)

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Nie jeździj do rotterdamu to nie będziesz mieć crashy, po jaką cholere się tam pchasz wiedząc, że dostaniesz crasha? Gdzie tu logika... ;)

 

 

Pobierz program HWMonitor, tak jak pisze Sepowaty powyżej.

Pobierz, zainstaluj i włącz. Następnie odpal grę (HWMonitor ma być włączony) i czekaj na crasha (graj, żebyś źle nie zrozumiał).

Jak wywali crasha, zrób screena dla programu HWMonitor, aby było widać wszystkie linijki w programie i następnie wrzuć screena na darmowy hosting, np. zippyshare.com.

Na końcu podaj nam linka do screena i to byłby koniec. :)

za twoja wypowiedz i pomoc nizej Bardzo ci dziekuje 

za oswiecenie mnie w kwestii Rotterdamu zgoda, DODAM TYLKO ZE PCHAM SIE ROWNIEZ do Warszawy Calais, London, Lodzi i w tych micastach rowniez mialem Crash....

Czy Logicznie moglbys cos o tych miastach tez powieziec ? 

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

POBIERZarrow-10x10.png program HWMonitor, tak jak pisze Sepowaty powyżej.

Pobierz, ZAINSTALUJarrow-10x10.png i włącz. Następnie odpal grę (HWMonitor ma być włączony) i czekaj na crasha (graj, żebyś źle nie zrozumiał).

Jak wywali crasha, zrób screena dla programu HWMonitor, aby było widać wszystkie linijki w programie i następnie wrzuć screena na darmowy hosting, np. zippyshare.com.

Na końcu podaj nam linka do screena i to byłby koniec.  :)

Jak sie robi screena dla programu HWMonitor ? Bo nie mogę dojść za cholerę :D

Link to comment
Share on other sites

Jak sie robi screena dla programu HWMonitor ? Bo nie mogę dojść za cholerę :D

 

Na klawiaturze masz przycisk o nazwie "Prt Scr" lub "Print Screen" w zależności od klawiatury.

Wciśnij ten przycisk przy zmaksymalizowanym okienku od programu.

Następnie odpal painta: start -> wszystkie programy -> akcesoria -> paint (dla windows 7).

W paincie wybierz opcje "Wklej". Wklei się screen z całego twojego pulpitu w zależności co tam miałeś odpalone.

Możesz zamazać swoje prywatne rzeczy.

Następnie zapisz na pulpit i wrzuć na jakiś hosting. :)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Temperatury procka / karty graf. i pl. glownej sa  kolosalne......pc trzeba wyczyscic z kurzu a jesli to laptop jak widze po plycie gl. to masz problem bo nie latwo go rozebrac....oczywiscie zalezy od modelu i marki

Mam Laptopa LG E500 czyszczę go z kurzu co 2tyg + mam podkładkę chłodzącą.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam się na sprzęcie ale domyślam się, że twój procesor jest nieco stary.

Ja na twoim miejscu sprawdziłbym płytę główną, może znajdziesz w ogloszeniach nieco lepszy procesor pasujący do twojej plyty głownej i to w dodatku w niskiej cenie.

Ewentualnie lepsza plyte glowna wraz z procesorem, widzialem nie raz takie ogloszenia.

Nie musisz tego robić, piszę co myślę. :D

Montaż jest banalny bo wystarczy odkręcić plyte i wklecic nowa a nastepnie podlaczenie komponentow a ich oznaczenia sa latwo dostepne w sieci.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.