Jump to content

[SCS Blog] DAF Tuning Pack


_lhan Baba

Recommended Posts

Çeşitli kamyon festivalleri ve ulaştırma endüstrisi şovlarını gezdiğimiz için, çeşitli kamyonlar için satış sonrası ayar seçenekleri bizim için ilham kaynağı olarak zengin materyal topluyoruz.

Bu gerçek dünya olayını oyunlarımızda yansıtmak isteriz, çünkü birçok oyuncunun kalbine de yakın olduğuna inanıyoruz.

 

Muhtemelen Euro Truck Simulator 2 için 1.28 Güncellemesi ile DAF XF 105 ve DAF XF Euro 6 oyun içi modellerimizi yeniledik ve bunlara ek bir tabaka kattığımızı fark ettiniz.

 

Şimdi DAF kamyonlarının hayranları için daha da fazla sevinç sunmaya hazırız - Euro Truck Simulator 2 için yeni bir içerik modülü - DAF Tuning Pack DLC, bugün Steam Store' a gönderiyoruz. Bu pakete dahil olan, kamyonun en altından üst kısmına kadar 70 yeni özelleştirme seçeneği bulunmaktadır.

 

eut2_hq_58d3baaa.jpg

 

eut2_hq_598aeed3.jpg

 

04.jpg

 

Önce hangi parçaları ayarlayacağınızı düşünmeye başlama zamanı! Çamurluk kapakları, göbekler için kapaklar, yan etekler, alt ızgara koruyucuları, boğa çubukları, ön maskeler, logolar, taş koruyucular, ön cam çerçeveleri, güneş koruyucuları, ön çamurluklar, kapı döşemeleri, pencere kenarları, kapı kolları, özel arka egzozlar... Ve hepsi bu değil, çünkü kabin içi bazı özellikler var! DAF' larınızdaki görünümü pencere perdesi, kapaklar, bardaklar, amblemler veya ışık tahtaları gibi bazı yeni oyuncaklarla kişiselleştirebilirsiniz!

 

01.jpg

 

03.jpg

 

eut2_hq_598c3a28.jpg

 

DLC an itibari ile Steam de 10TL ile satışa sunulmuştur: http://store.steampowered.com/app/461249/Euro_Truck_Simulator_2__DAF_Tuning_Pack/

 

Çeviri: @ilhanmermer

Konunu Orijinali: http://blog.scssoft.com/2017/08/daf-tuning-pack.html

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.