Jump to content

Kicklenme

Guest

Recommended Posts

Arkadaşlar admin tarafından kicklenen oyuncu oyuna tekrar login olduğunda kaldığı yerden mi yoksa servis, garaj vs. yerden mi başlıyor? Merak ettim bi sorayım dedim. Çünkü yol ortasında spawn olma olayları çok olmaya başladı resmen adam yolda spawnlanıp bize zarar verince oyunun bugunu bulmuş gibi cezadan kaçıyo haliyle sinir bozucu bi durum.

Selamlar @onurornek1225 Kicklendiğinde kaldığı yerden devam etmektedir.Kasıtlı olarak yapılan bir durum olursa kanıtınız ile birlikte rapor edebilirsiniz.

Çünkü ;

Senkronizasyonu istismar etmek

Diğer kamyonlara hasar vermek amacıyla senkronizasyon sorunlarını kullanmaya çalışmak yasaktır.

/k id yaptıklarında kaldıkları yerden oyuna başlıyorlar ve çekicilerini yol kenarına almıyorlar ve kaza oluyor. Durduk yere kaza yapıyoruz. Şu yazıyı yazmadan 2 dk önce oyunu bu yüzden kapattım. Neden çünkü adam yol ortasında spawnlanıyor ve hiç birşey yapılmıyor. Bari oyuna bağlanan her kişiye 30 sn. bağlanması için bir alana çekmesini söyleyip kazaların önüne geçilsin. İkinci bir konu ise servis çıkışları. Ben 5 dk boyunca servisten düzgünce çıkmayı bekliyorum ki biriyle iç içe çıkıp havaya uçmayalım diye. Peki ne oluyor kusura bakmayında gerizekalının biri tam gaz servisten çıkıyor biz gene hasar alıyoruz. Oyuna bağlanan oyuncuya 30 sn. bağlanma süresi verilsin, aracını bi kenara çeksin bunu yapmaz spawnlanırken kazaya sebebiyet verirsede bi zahmet ceza alsın. Artık valla yeter ben ilk defa Türklerden utandım. Nerede troll var nerede oyun bozanlık yapılacaksa Türk var. Artık hayrına biri şu yazdıklarımı oyun geliştirici ekibine mail atsın. 

Merhaba @onurornek1225 Demek istediklerinizi anladım.Size yardımcı olmak amacıyla aşağıdaki metni İngilizceye çevirip pm yoluyla size gönderdim.Mail yoluyla ([email protected]) ekibe gönderebilirsiniz.İyi günler dilerim.

15 hours ago, onurornek1225 said:

/k id yaptıklarında kaldıkları yerden oyuna başlıyorlar ve çekicilerini yol kenarına almıyorlar ve kaza oluyor. Durduk yere kaza yapıyoruz. Şu yazıyı yazmadan 2 dk önce oyunu bu yüzden kapattım. Neden çünkü adam yol ortasında spawnlanıyor ve hiç birşey yapılmıyor. Bari oyuna bağlanan her kişiye 30 sn. bağlanması için bir alana çekmesini söyleyip kazaların önüne geçilsin. İkinci bir konu ise servis çıkışları. Ben 5 dk boyunca servisten düzgünce çıkmayı bekliyorum ki biriyle iç içe çıkıp havaya uçmayalım diye. Peki ne oluyor kusura bakmayında gerizekalının biri tam gaz servisten çıkıyor biz gene hasar alıyoruz. Oyuna bağlanan oyuncuya 30 sn. bağlanma süresi verilsin, aracını bi kenara çeksin bunu yapmaz spawnlanırken kazaya sebebiyet verirsede bi zahmet ceza alsın. Artık valla yeter ben ilk defa Türklerden utandım. Nerede troll var nerede oyun bozanlık yapılacaksa Türk var. Artık hayrına biri şu yazdıklarımı oyun geliştirici ekibine mail atsın. 

• 2 weeks later...

Topic is inacitve.

/locked and moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.