Jump to content

Lütfen Yardım Edermisiniz

Recommended Posts

Direksiyon Hassasiyetini Kendine Göre Ayarla Öyle Sorun Çözülebilir Hangi Direksiyon Snopy V18 İse yardımcı olabilirim bendede öyle bi sorun vardı ayarlayınca güzel oldu

Merhaba @[GLOBALTURKTEAM]BURAK KORUL 

Oyun 900 derece desteklediği için tam olarak sen direksiyonunu çevirdiğinde aynı anda oyunda dönmez biraz arada boşluk olur tek çözümü 900 derece direksiyon almak eğer direksiyon ile oynamak istiyorsan.

• 2 weeks later...

Merhaba 

direksiyon ayarınızı kontroller kısmından doğrusalsızlığı yüzde olarak hesaplarsak %70 olacak şekilde ayarlayın direksiyon hassasiyet ini kendinize göre ayarlayın birde direksiyon ölü bölgesi ayarını kendinize göre yaparsanız sıkıntı olamaz 

Teşekürler...

ben direksiyon doğrusalsızlığını en sağa çekiyorum direksiyon doğrusallığı ise tam ortada ne kadar döndürürsem o kadar dönmekdedir isterseniz deneye bilirsiniz 

NOT: DİREKSİYON ÖLÜ BÖLGESİNİ EN SOLO ÇEKİNİZ ÖNEMLİ

On 22.06.2017 at 6:08 PM, [GLOBALTURKTEAM]BURAK KORUL said:

Merhaba biraz farklı bir soru ama uzun zamandır ETS2 Kullanıyorum ve Aldığım direksiyon seti 180 derece dönüyor ama ayarlarını yaptıgım da oyuna gırınce setin direksiyonu nu çevirince oyun içi direksiyon bıraz gec donuyor yanı ıkısı aynı anda tepkı vermiyor neden olabilir ? çok teşekkürler

Kardesim simdi sen oyunda direksiyon hassasiyetini en saga cek oylede dene veeya fps dusuk oynuyorsanda bu problem ola bilir yani

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.