Jump to content

[Forum] Zmiana symbolu oznaczającego edycje profilu w wersji mobilnej | [Forum] Zniesienie moderacji postów dla autora tematu w dziale Pomoc


elot360PL

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Zmiana symbolu oznaczającego edycje profilu w wersji mobilnej

Opis Sugestii: Doskwiera mi od dłuższego czasu problem mylącego oznaczenia. Wchodząc na swój bądź na czyjś profil w wersji na komputer mamy See My Active albo Their Active. Dla przykładu co widzimy na telefonie po wejściu w tryb komputerowy.

 

Spoiler

cwDJzY8.png

 

No i mamy jeszcze tryb mobilny, w którym też znajdziemy taki guzik, z dokładnie takim samym znaczkiem (Tylko na innym tle)

 

Spoiler

UfVHqAl.png

 

Na czym polega różnica? Po kliknięciu w ten znaczek przenosimy się do, co oczywiste, przeglądania aktywności. Po kliknięciu w ten sam znaczek podczas używania wersji mobilnej przenosi nas do... edytowania informacji widocznych na profilu. Uważam że to jest mylące, sam się na to dałem kilka...naście razy. Domyślam się że przycisku do przeglądania aktywności w wersji mobilnej nie będzie (Jeśli jest to wciąż nie znalazłem tego właściwego), ale czy dałoby radę zmienić przynajmniej to mylące oznaczenie?

Przykładowe obrazki: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Użytkownicy wersji mobilnej nie będą wprowadzani w błąd.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nazwa Sugestii: Zniesienie moderacji postów dla autora tematu w dziale Pomoc

Opis Sugestii: W dziale pomoc jest aktywna moderacja postów która jest dobrym rozwiązaniem, chociaż nie działa tak dobrze jak zakładano. Zauważyłem jednak jej pewien efekt uboczny, niestety autor posta także podlega moderacji. Z innymi wypowiadającymi się wiadomo, jeden coś palnie, drugi się nie zna, trzeci zna odpowiedź a czwarty ubierze to lepiej w słowa. No i moderator decyduje co ujrzy światło dzienne a co nie. A co w przypadku autora tematu? On nie może powiedzieć czegoś mądrzejszego lub głupszego, on nas tylko informuje. Chociaż on musi czekać aż wskazówki zostaną "zaakceptowane", tak czemu my musimy czekać na informacje od niego. A jeśli autor zacznie kozaczyć czy się wymądrzać to od tego mamy już odpowiednie służby. Jednak myślę że w porównaniu do tego ile osób potrzebuje pomocy to niewielki odsetek będzie wymagać interwencji.

Przykładowe obrazki: Bral

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Przyspieszyłoby to trochę rozwiązywanie problemów.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SlimShady! said:

Na temat drugiej sugestii była już niejednokrotnie dyskusja na forum. Sam byłem za tym aby takową moderację usunąć z tamtego działu. więc popieram ;)

Z tego co kojarzę to były dyskusje na temat całego zniesienia moderacji postów. Ja chciałbym żeby przynajmniej autorzy postów w tym dziale mieli moderacje z głowy bo to nie ma w większości przypadków "sensu". Moderacja sama w sobie jest dobra, ale nie w przypadku autorów.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.