Jump to content
  • 0

Ogromny całkowity czas gry.


SquatcHMP

Question

Witam. Otóż pograłem na SP do czasu zdobycia ciągnika, i postanowiłem pójść na MP. Wziąłem ładunek, dostarczyłem ładunek i co? Spóźnienie o 2000h. W statystykach profilu widnieje kosmiczny całkowity czas gry na poziomie +3000h, a grę mam od 2 dni. Czy to w czymś przeszkadza, czy mogę grać normalnie? Nie chcę tworzyć nowego profilu i zbierać wszystkiego od nowa. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W przeciwieństwie do trybu SP, gdzie zegar jest wstrzymywany przy ładowaniu save'a, w TruckersMP zegar działa cały czas niezależnie od klienta. Z tego powodu możesz otrzymać takie potężne opóźnienie dostawy.

  • Upvote 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Czas na MP a SP różni się ponieważ czas na MP jest synchronizowany i jest taki sam dla wszystkich graczy. Polecam używać Rynku przesyłek,albo zleceń zewnętrznych z World of tanks ponieważ są zsynchronizowane z czasem na MP. Nie polecam za to Szybkich zleceń ponieważ one są zsynchronizowane z czasem na SP.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie przeszkadza, a na MP zmęczenie nie działa, jak chcesz się zmęczyć użyj pomocy drogowej. Dodatkowo jeśli miałeś taki przeskok czasowy, a masz zatrudnionych kierowców, gra przy pierwszej teleportacji (czy prom, czy garaż, czy pomoc drogowa) zatnie Ci się, ponieważ gra musi przetworzyć co w tym czasie robili kierowcy, a potem przy każdej dłuższej przerwie będzie zacięcie.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.