Jump to content

Proszę o pomoc


Najkaj11

Recommended Posts

od kilku dni mam taki problem wyskakuje mi takie okiengo a gdy klikam ok wyskakuje cos takiego proszę o szybka pomoc """""""cannot initialize client core. please try again if this message still appears please try reinstall modification. game will now be automatically terminated"""""""

problem.PNG

Link to comment
Share on other sites

Zalecam nauczenie się języka angielskiego. Naprawdę przyda ci się to w życiu.

W wiadomości pisze wyraźnie że MP działa na wersji 1.27.1.7, i jest też informacja że grasz na wersji 1.27.1.1. Rozwiązanie bardzo proste, zaktualizuj grę do najnowszej wersji i po kłopocie.

 

Poza tym jak masz problem z mutlikiem to piszemy o takich sprawach w dziale Pomoc, dział Błędy jest jeśli znajdziesz jakiś błąd mutliplayera, a jedyny błąd jaki tu jest to twój błąd bo masz złą wersje gry.

Link to comment
Share on other sites

ale umiem i wiem co tam pisze i gdy aktualizuje to dalej to samo i czy mógł byś mi napisać co mam zaznaczyć tak gdzie zmienia sie wersje 

i najlepsze jest to ze udało mi sie zmienic bo w grze mi pokazuje 1.27.1.7 ale mp nie wykrywa GG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.