Jump to content

Niskie FPS- po wymianie grafiki


Recommended Posts

Mam problem zmieniłem kartę z GTX760 2GB ( ETS2 działał bardzo płynnie) na  Gigabyte Rx480 8Gb G1 karta o wiele wydajniejsza. Wszystkie najnowsze gry śmigają bez przycinki na Ultra itd. tylko z ETS2  i ATS mam problem mam 9 FPS max niezależnie od ustawień graficznych. Co może być przyczyną. Z góry dzieki za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Zainstalowałeś wszystkie sterowniki od karty? Spróbuj przywrócić domyślne ustawienia graficzne, zapisz grę i ustaw na nowo wszystko. 

Może to pomoże:

 

Jeżeli masz dodatkowo zintegrowaną kartę graficzną wyłącz ją w managerze urządzeń. Wtedy domyślną będzie nowa karta graficzna.

Edited by mati216PL
Link to comment
Share on other sites

Może być to sprawka modów o ile jakieś instalowałeś . Zrób na początek spójność plików ( Steam -> Biblioteka -> ETS2 -> Wlasciwosci -> Pliki lokalne -> przeprowadź spójność plików) jeśli to nie pomoże usuń wszystko z komputera związane z ETS'em 2 i zainstaluj jeszcze raz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 6.04.2017 at 3:53 PM, hegemoniusz1 said:

Może być to sprawka modów o ile jakieś instalowałeś . Zrób na początek spójność plików ( Steam -> Biblioteka -> ETS2 -> Wlasciwosci -> Pliki lokalne -> przeprowadź spójność plików) jeśli to nie pomoże usuń wszystko z komputera związane z ETS'em 2 i zainstaluj jeszcze raz

czysta gra bez modów. Oki przeprowadzę. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.