Jump to content

Problem z Windows XP


Recommended Posts

Co to ma wspólnego z ETS2MP?

 

Po za tym Windows XP nie jest już wspierany, więc w moim mniemaniu pomoc dla osób z tym systemem nie powinna już mieć miejsca. 14 letni system to jest lekka przesada...

A co ma do tego czy system jest stary? Pomijając fakt że koleś pisze o problemie z kompem a nie o grze.

Mając stare auto któe już dawno nie jest produkowane to też serwisy powinny powiedzieć "sorry masz za stare auto pomoc ci się nie należy" ?

Co do samego pytania miałęm daaaaawno temu na xp podobny błąd a plik którego brakowało w jakiś sposób dostarczył mi znajomy. jak nie wiem ale może poszukaj na necie pliku o ile się nie boisz pobierać takich plików.

No i tak jak wyżej napisali, poszukaj pomocy na forach o danej tematyce a nie o grze ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale wsparcie wsparciem. Pliki zamienne a także pomoc nie znikają chyba z internetu, tak jak i nie znikają zamienniki do aut czy innych rzeczy. Wsparcie dla xp fakt już nie istnieje ale tylko ze strony m$. To nie znaczy że wszyscy mamy zapomnieć o xp i nie pomagać gdy ktoś ma problem.

Dobry przykład, czy jeżeli dziś SCS nie puści już aktualizacji do ETS2 (to tylko przykład) to ty w razie problemu np z wyświetlaniem grafiki nie powinieneś liczyć na pomoc ze strony społeczności?

Edit: W przypadku gdy serwis nie ma już części zamiennych oczywiście nie naprawi go, ale zawsze może zdiagnozować usterke :)

Link to comment
Share on other sites

Dobra, słowo przeciwko słowu. Do dupy z takim gadaniem bo ktoś musi być wyższy przecież. Windows XP to gówno i tyle w temacie...

 

Komentarz używającego systemu W8, który jest dziurawy jak ser szwajcarski pod względem bezpieczeństwa - o stabilności tego systemu to ja nie wspomnę.

 

Windows XP będzie zawsze zapamiętany jako najlepszy system w historii M$. Gdyby był nadal wspierany i rozwijany, byłby nadal najlepszy. ;)

Obecnie jego miejsce zastąpił Windows 7, aczkolwiek kroporacja przez duże "M" już planuje go wycofać z rozwoju. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to wszystko rozbiega się o pieniądze...

 

Ciekawe jestem czy autor zagląda jeszcze do tego tematu. Dla mnie brakuje sterowników do komputera.

Jeśli nie to, to jeszcze jest aktualizacja: http://support2.microsoft.com/kb/909441/pl

Jeśli sprawdzenie i doinstalowanie jakichkolwiek sterowników albo aktualizacji nie pomoże, to pozostaje ręczne wklejenie MMSYS.CPL do %windir%\system32

Można go pobrać z Google ze stron typu "missingdll".

 

BTW.

 

 

 

Do dupy z takim gadaniem bo ktoś musi być wyższy przecież.

 

A ja myślę, WooQash, że ktoś tu ma problemy sam ze sobą. W tej chwili to Ty okazujesz, że jesteś infantylny. Podczas zwykłej wymiany zdań nie potrafisz się pogodzić, z tym, że ktoś ma inne zdanie na dany temat. Próbujesz narzucić komuś swoją opinię (jeśli ten ktoś ma zupełną rację), a jeśli Tobie się nie powodzi, to jak małe dziecko rzucasz klockami i strzelasz potocznie nazywanego "focha".

Chłopie, wyłącz kompa i idź ochłonąć. Real jest taki piękny, po co tkwić wiecznie w świecie wirtualnym i wylewać swoje żale?

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Komentarz używającego systemu W8, który jest dziurawy jak ser szwajcarski pod względem bezpieczeństwa - o stabilności tego systemu to ja nie wspomnę.

 

Powiedział fanatyk Windowsa XP... Skoro Windows 8/8.1 jest dziurawy jak ser szwajcarski, to XP ma dziury jak po uderzeniu asteroidy! Nie ma nawet technicznej możliwości by 15 letni system był sprawniejszy i bezpieczniejszy niżeli nowy. Stabilność? Chyba jest dużo lepsza i to dużo. Już sam fakt innej architektury robi swoje, a inne ulepszenia jak lepsze wspieranie wielordzeniowych procesorów i nie tylko działa tylko na plus dla najnowszego systemu.

 

W tej chwili uczepiłem się akurat Windowsa 8/8.1, ale 7 też nic nie brakuje.

 

A ja myślę, WooQash, że ktoś tu ma problemy sam ze sobą. W tej chwili to Ty okazujesz, że jesteś infantylny. Podczas zwykłej wymiany zdań nie potrafisz się pogodzić, z tym, że ktoś ma inne zdanie na dany temat. Próbujesz narzucić komuś swoją opinię (jeśli ten ktoś ma zupełną rację), a jeśli Tobie się nie powodzi, to jak małe dziecko rzucasz klockami i strzelasz potocznie nazywanego "focha".

Chłopie, wyłącz kompa i idź ochłonąć. Real jest taki piękny, po co tkwić wiecznie w świecie wirtualnym i wylewać swoje żale?

 

Mój żal i moją dupę ściska...

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.