Jump to content

[Anatolia Lojistik] | Anadolunun Yıldızları


Recommended Posts

 

 


r36Z3M.jpg

HAKKIMIZDA
Anatolia Lojistik 11.05.2016 günü kurulmuştur. Hedefimiz ise insanlara oyun zevkini yaşatmak ve arkadaşlıklar kurmaktır. Sanal alemi olabildiğince sosyalleştirmek istiyoruz. Şirketimizin yaş aralığı 18 ile 49 arasıdır. 200 Kişilik bir kadroya ve seviyeli bir ortama sahibiz. Gerek konuşmalarımız gerek ise oyun içerisindeki davranışlarımızda saygı temel unsurdur. Şirketimizin üyelerinin çoğu tecrübelidir. Oyuna yeni başlamış oyunculara da gerek konvoy içinde nasıl sürüleceğini öğretiyor gerek ise oyun hakkında teknik olarak destek veriyoruz.

DPB4Pz.jpg

KURALLARIMIZ
1-● Yaş sınırımız 18’dir. 18 yaş ve üzeri şirketimize katılmak için başvuru yapabilirler.

2-● Teamspeak 3 kullanımı şarttır. Mikrofonu olmayan kişiler üç gün içinde mikrofon alması durumunda alımları yapılacaktır aksi taktirde iletişim eksikliğinden dolayı alım söz konusu değildir. Konvoy saatleri içerisinde oyuna girmeden önce Teamspeak 3 adresimize bağlanmanız gerekiyor. Kullanmayan kişiler kesinlikle şirkete alınmayacaklardır. Kullanmayı bilmeyip öğrenmek isteyen olursa yardımcı olabiliriz.

3-● Şirketimizde büyüklere saygısızlık veya insanları küçük düşürecek şeyler yapılması yasaktır. Küfür kesinlikle istemediğimiz şeylerin en başında gelenlerden biridir.

4-● Konvoylara katılırken Steam ismini [Anatolia] tagını almak zorunludur. Aynı sekilde oyun içi 'Player Tag' | TR | olmalıdır. Tüm şirket üyelerinin kullandığı fotoğrafımız da mevcuttur (Fotoğrafin değismesi kesinlikle yasaktır).

5-● Şirketin taglarını alıp şirkete katıldıktan sonra şirketin adini kötüye çıkaracak herhangi bir sözlü veya fiziksel eylem gerçekleştirmek yasaktır. Konvoy sırasında yetkililer dışında diğer oyuncularla ‘Muhattapa girmek yasaktır. Her şey karşılıklı saygı ile başlar.

6-● Şirkete katılıp konvoya gelen herkesi kendi şirketimizin konvoy kurallarına tabii tutarız. Bu kurallara tekrar tekrar uymayanlar olursa önce uyarılır sonrasında şirketten uzaklaştırılır.

7-● Şirketimizin bir satış platformu olmadığı şartını kabul edip ona göre davranılmalı. Sosyal medya gruplarında şatışlarınızın reklamını yapmak yasaktır. Aynı durumlar TS içinde geçerlidir. Şirket üyelerinden veya herhangi bir başka oyuncudan herhangi bir maddi destek talebinde bulunmak yasaktır. Çeşitli etkinlikler ve yarışmalar ile ödüller veriliyor.

8-● Şirket içindeki yetkili kişilerin görevlerini engelleyecek davranışlarda bulunmak yasaktır. Yetkililer istemediği sürece yönetim ile ilgili kararlara bu karaların uygulanmasını aksatacak şekilde yorum yapmak yasaktır. Bu kuralların uygulanmadığı takdirde uyarı alan tüm üyelerin 'emeğe saygı' kavramını algısında iyice çözmesini temenni ediyoruz.


İLETİŞİM

r64AJN.png
nR9nW1.png
8M95dW.png
nR5pbR.png
9gznb5.png

[Anatolia] ekibi olarak sadece Euro Truck Simulator 2 ile sınırlı değiliz diğer oynadığımız oyunlarda da farkımızı ortaya koyuyoruz. Eğer siz de bizimle bu farkı yaşamak isterseniz tek yapmanız gereken BAŞVURU formunu doldurmak.


 1. r33AoB.jpg
  o0Za1b.jpg
  69q4bl.jpg
  gXDgvb.png
  [IMG]
  M0JNk9.png

  OMm88A.gif
  2016 ANATOLIA LOJISTIK. TUM HAKLARI SAKLIDIR
Link to post
Share on other sites
 • Replies 164
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 14.03.2017 at 5:31 PM, FaruqOT said:

Başarılar..

Anatolia Lojistik ailesi olarak teşekkür ederiz.

18 hours ago, Ak?nc?laR Kemal/19 said:

Akıncılar Transport ailesi olarak yeni formunuz hayırlı olsun başarılarınız devamını dileriz. [ŞATT]

Anatolia Lojistik ailesi olarak teşekkür ederiz.

Link to post
Share on other sites
 • i z m locked this topic
 • i z m unlocked this topic
×
×
 • Create New...