Jump to content

eternity

Recommended Posts

Merhabalar Öncelikle arkadaşlar şimdi benim Şöyle bir sorunum var Oyunda güncelleme Gelmeden Önce 60 fps Rahat alıyordum Bir güncelleme geldi fps 1 biraz kurcaladım bayrak dlc si ni  kaldırınca 30 fps Almaya başladım ama 30 fps normal değil bence benim makinem i çin yani bazen 30 fps bile yok  10 oluyor Bir de bütün dlc lerimi kunlanmak istiyorum doğal olarak ne yapmalıyım 

Sistemim Özellikleri 12 gb ram i5 işlemci Nvidia GeForce GTX 850 ( güncellemelerini yaptım) 64 bit Windows 8  Bana Bir yardımcı olursanız sevinirim 

Topic is inactive. Locked & Moved to Archive

Edited by LIGHTOFGOD

Merhaba Hocam,

Bu sorunun güncellemeylen vs alakası yok şimdi anlatacaklarımın seni ne kadar inandırır bilmiyorum ama ve lakin ben gene anlatayım;

Bu sorunun aynısını bende yaşamıştım ben 4 hafta boyunca çok çekmiştim şu FPS sorunu yüzünden, ama ve lakin sonradan nedeni belli olmayan bir yerden virus gelmiş, arkadaşım da dedi ki bazı viruslar oyunlarını etkiler oyunlarda aldığın FPS'ü düşürür dedi, ben de dedim o zaman al burdan hadi Sı..tık sonra ben hiç üşenmeden steam dosyalarımı yedekledim (Oyunları baştan indirmemek için) Sonra bilgisayarıma temiz bir format attım. Sonra FPS'im 30'dan 60'a geri çıktı. Çünkü ben hep 60 FPS sabitim. 30 FPS girdiği zaman anlıyorum ki bilgisayarımda virus var :P (Ki şimdi de sende böyle galiba) Bence hiç uğraşmadan bir format atmanı öneririm ama şunlarıda deneyebilirsin;

- Ekran kartı sürücülerinin güncel olup olmadığını kontrol et (Geçen NVIDIA'ya güncelleme gelmişti)

- Windows Service pack 6.2 yüklemeni öneririm (Windows 7 işletim sistemini kullanıyorsanız)

- Belgelerim/EuroTruckSimulator2/Config dosyanızı yedek alıp silin.

- Steam'da oyun ön belleğinin bütünlüğünü doğrulamayı denediniz mi? Bu işlemi yapmak için; Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tıklama_Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Ön Belleğinin bütünlüğünü doğrulayın, bakın bakalım sonra oyuna düzelmişmi vs.Düzelmediyse anlayın ki virus var :( 

8 minutes ago, eternity said:

Merhabalar Öncelikle arkadaşlar şimdi benim Şöyle bir sorunum var Oyunda güncelleme Gelmeden Önce 60 fps Rahat alıyordum Bir güncelleme geldi fps 1 biraz kurcaladım bayrak dlc si ni  kaldırınca 30 fps Almaya başladım ama 30 fps normal değil bence benim makinem i çin yani bazen 30 fps bile yok  10 oluyor Bir de bütün dlc lerimi kunlanmak istiyorum doğal olarak ne yapmalıyım 

Sistemim Özellikleri 12 gb ram i5 işlemci Nvidia GeForce GTX 850 ( güncellemelerini yaptım) 64 bit Windows 8  Bana Bir yardımcı olursanız sevinirim 

Ekran kartı ve oyun bileşenlerinin son sürüm olduğunu denetle. Bunun için driver boaster isimli uygulamayı kullanabilirsin.

Birden fps düşüşüne maruz kaldıysan bu anormal bir sorundur bu sorunun çözümü için bir çok yöntem söz konusu fakat siz ilk olarak söylediklerimi bi yapın.

1 hour ago, eternity said:

bütün her şeyi güncelledim zaten ekran kartı biohazard dan ötürü güncel 

Çözülmediyse virus var o zaman, diyecek başka bir şey bulamıyorum ;) 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.