Jump to content

admin

mustafaaslan06

Recommended Posts

Merhaba @Mustafaaslan06 ; Adminler maalesefki bu şekilde size yardımcı olamazlar, Oyun içerisinde video kaydı alıp herhangi bir kural ihlali yapan kullanıcıyı da /pinfo id şeklinde alabilirsiniz. Örnek: /pinfo 1234 & /pinfo alamadıysanız; Belgelerim/ETS2MP/logs/log_spawning_01.02.2017 not defteri ile açıp CTRL+F ile kural ihlali yapan oyuncunun adını aratarak da bulabilirsiniz. İyi Forumlar.

• 2 weeks later...

anlattığınız şekilde ceza itirazı yaptım Türkçe olarak. Ban almamın sebebi ters yön izlediğim çoğu admin videosunda ters yöne 1 gün süreli ban verilirken bana 3 gün ban verdıler onu geçtim  pekı ceza itirazına kaç gün içinde bakılıyor dün geceden beri hala admin bekleniyor diyor hi. mi bakılmadı ceza itirazıma bu kadar mı umursamaz davranılıyor. sonuçta az buz para ödemedim oyunu satın alırken bir ters yön için 3 gün boyunca para ödediğim oyuna giremiyorum acil ilgilenirseniz çok sevinirim

• 4 weeks later...
On 10.02.2017 at 11:20 AM, kabazakal08 said:

anlattığınız şekilde ceza itirazı yaptım Türkçe olarak. Ban almamın sebebi ters yön izlediğim çoğu admin videosunda ters yöne 1 gün süreli ban verilirken bana 3 gün ban verdıler onu geçtim  pekı ceza itirazına kaç gün içinde bakılıyor dün geceden beri hala admin bekleniyor diyor hi. mi bakılmadı ceza itirazıma bu kadar mı umursamaz davranılıyor. sonuçta az buz para ödemedim oyunu satın alırken bir ters yön için 3 gün boyunca para ödediğim oyuna giremiyorum acil ilgilenirseniz çok sevinirim

Merhaba ;

Sizi banlayan admin tek sizi banlamıyor günde 50 kişi banlıyorsa tek tek itirazlara yanıt veriyor sizin itirazınıza cevap vermesi uzun sürecektir. 

Adminden admine değişir A admini 1 gün ban atıyorsa B admini 3 gün banlayabilir.. 

Oyunu satın almış olabilirsiniz fakat multıplayer için ek bir ücret ödenmiyor yani siz oyunun sadece hikaye moduna para verdiniz multıplayer sadece oyunun modudur Kurallara uyarak oynamalısınız. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.