Jump to content

Küfürden dolayı 1 ay ban yedim !

Huseyin29

Recommended Posts

Herkese merhaba 2014'ten beri oyunu oynuyorum ve 2016 da 4 ban yedim 2017 de ilk banımı küfürden 1 ay yedim benim bildiğim geçen seneki banlar sayılmıyor ben kaldırılmasını istemiyorum hafifletilmesini istiyorum yardım ederseniz çok sevinirim .

Topic is inactive. Locked & Moved to Archive

Edited by LIGHTOFGOD

Merhaba @Huseyin29;

Bir yıl içerisinde verilen ilk 3 ceza, yapılan hataya göre verilmektedir.

Ne yapıldığına bakılmaksızın alınan 4. ceza 1 ay, 5. ceza 3 ay ve 6. ceza ise sınırsız olarak verilmektedir.

Ceza geçmişi nedeniyle verilen cezaların kaldırılma şansı bulunmamaktadır. (Hatalı bir ceza olmadığı sürece)

Verilen cezaların geçersiz olması için veriliş tarihi üzerinden 1 yıl geçmesi gerekmektedir.

Örneğin 09.09.2016 yılında alınan bir ceza 09.09.2017 yılında geçersiz olacaktır.

Merhaba @Huseyin29

-Ban itirazı yapabilirsiniz. https://truckersmp.com/appeals

-Ban geçmişinizden dolayı 1 ay yiyorsunuz.

-Bundan sonra daha dikkatli olun.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.