Jump to content

Neyin banı bu ?

berkcan22

Recommended Posts

Türk adminlere soruyorum hızlı gidiyorsun önündeki adam fren yapıyor çarpmamak için sola kırıyorsun karşıdan biri geldiğini görüp tekrar şeridine giriyorsun ? neyin banı bu ?  kim banladıysa onun oyun anlayışına *******. kimseye çarpmamışım birşey yok.

Topic is inactive. Locked & Moved to Archive

Edited by LIGHTOFGOD

Ben geçen gün oyun hayatımda ilk defa ban yedim güler misin ağlar mısın , adamlar beni sıkıştırdı yol üzerinde olayın yarısının videosunu almış '' blocking '' diye banlamış '' mikkell  '' isimli biri i dedim ki olayın yarısından video alıp banlamışsın neden yaptın diye itiraz ettim aynı video linkini cevap diye yine gönderdi .

Merhaba @berkcan22

1)Gayet haklı bir ban.

2)Videoda önde ilerleyen tır benzin istasyonundan geçtiği için yavaşlıyor sizin süratiniz yüksek.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

@berkcan22   Takip mesafen öndeki tır ile gayet uygun , eğer öndeki tır yavaşladığında tam fren bassaydın çok rahat bir şekilde dururdun fakat sen devam etme isteğinde gibisin video'da ya da o an dalgınlığına geldi ve önde durma olduğunu göremedin.  Ban itirazı yaparsan açılma ihtimali 60 var.

buna benzer bir olay benimde başıma geldi Calais-Duisburg yolunda tam virajın sonunda görünmeyen bir noktada adam yol ortasına park etmişti. Bende duramayacağımı anlayıp senin gibi yola fırladım sollayıp geçtim. sollarken karşımdan bir skoda geliyodu, benim kaydımda kaza yok ama adamın pingi yüksek olunca adama göre kafa kafaya girmiş gibi kaza yapmışız. 2-3 defa itiraz ettim. admin bana afkya çarpsaydın sollamaya çıkmasaydın dedi resmen. Geçmiş olsun kardeşim. başkasının hatasını sırtlanmak kötü bir durum...

• Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.