Jump to content

Kto może odbanować?


Sliwken[PL]

Recommended Posts

Witam, mam pytanie jak widać po tytule - kto może odbanować, a konkretniej, czy tylko ten admin, od którego dostałem bana? Sytuacja wygląda następująco - wczoraj zostałem zbanowany na tydzień przez verbeekrj2903 (NL/ENG) (moim zdaniem niesłusznie). Napisałem apelacje o unbana, a dzisiaj wysłałem do wcześniej wymienionego admina wiadomość czy mógłby zerknąć na moją apelacje, po czym w odpowiedzi dostałem to: http://imgur.com/a/fMhFP . Czy w takiej sytuacji mogę liczyć, że moja apelacja zostanie rozpatrzona (pozytywnie lub negatywnie) przez innego admina?

Link to comment
Share on other sites

No to skoro admin, który dał bana odpisał mi, że nie sprawdzi mojej apelacji, no to nie mam co liczyć na unbana... Trochę szkoda, że za taką głupotę teraz na moim profilu cały czas będzie widniało, że miałem tygodniowego bana za "blokowanie" jakbym nie wiadomo co tam wyprawiał. No cóż, człowiek uczy się na błędach, następnym razem będę ignorował innych i zamiast ich zgłaszać pojadę dalej.

Link to comment
Share on other sites

No niestety, napisanie apelacji, prywatnej wiadomości do admina, który dał mi bana, a nawet opisanie całej sytuacji w języku angielskim na [email protected] nie pomogło. Moja apelacja nadal nie tknięta. Jutro ban się już przedawni, szkoda tylko tak jak już wyżej pisałem, że za taką głupotę teraz na moim profilu cały czas będzie widniało, że miałem tygodniowego bana za "blokowanie" jakbym nie wiadomo co tam wyprawiał. Temat można zamknąć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.