Jump to content
  • 0

Konakt Admin i lag


MarcusR

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
2 hours ago, MarcusR said:

Ja nie, ale znajomy ktory ,a neta kiepskiego i dostal za to bana od trial supporta. W dodatku zachowujacego sie jak pan i bog. A to normalne nie jest

Dobra pokaż profil kolegi, i zobaczymy co i jak.

 

42 minutes ago, KOZIK PL said:

A od kiedy trial support może dawać bany??? xD

Bonnm jest aktualnie na trial supporcie i jest iga więc może :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • 0

Okej z tego co widzę, to ban za speedhack został by zdjęty, gdyby nie fakt że Twój kolega poszedł na teamspeak i zaczął pisać głupoty na priv. Teraz zamiast paru dni bana, ma perma, i to nałożonego przez Project Managera a z takim banem my nie możemy zrobić nic. Jedyna opcja to odwoływanie się od danego bana. 

 

A co do Twoich reportów które nie doczekały się bana, możesz mi naświetlić sytuację? Bo sprawdziłem reporty które złożyłeś i... Nic tu nie widzę abyś kiedyś składał reporta.

4ef16365773b4214bdc6c7f65e703f3f.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Odnosnie sytuacji to trudno chyba sie nie dziwic wydajac 50EUR na ETS2 i dostac bana za laga, prawda ? Co do TS to owszem, bylo cos takiego,ale to w zlosci po slowach triala "a co mnie obchodzi ban i tak nic z nim nie zrobimy". W dodatku byla jeszcze jedna osoba, ktora nie odezwala sie slowem i dostala bana za samo przebywanie na kanale - brawo. Pomijajac juz to, cala ta sytuacja jest chora,ze przez widzimi sie jakiegos gowniarza za przeproszeniem 50EUR idzie w piach,bo ma zly humor. Moze niech trial odda 50EUR i nie bedzie sprawy, wtedy bedzie inna gadka. Jedyna osoba ktora tu zawinila jest trial, ktory bez dowodow od tak sobie zalozyl bana,ktory przeszedl po 1 raporcie. Nawet jesli jest adminem to raczej powinien raczej miec dowody,a nie "wydawalo mi sie ze widzialem". 

 

Co do moich raportow to odnosily sie do zajezdzania specjalnie drogi,rammowania oraz nazw typu Auschwitz cos tam. Raport zostal zlozony przeze mnie oraz innego kolege, ale jakims trafem sie rozplynal.
Ew jedynym wyjasnieniem jest to,ze raporty skladane bezposrednio w grze nie dzialaja. Ani z pozycji /report ani tab -> report

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Więc tak, w grze reporty działają trochę inaczej, najpewniejszym sposobem jest nagrać filmik i wrzucić go do reporta na stronie tutaj: https://truckersmp.com/pl_PL/reports/create i wtedy masz 100% pewności że admin odpowie, tylko często trzeba trochę poczekać bo reportów jest multum. W grze jak kogoś reportujesz to admin musi przylecieć i dopiero zobaczyć daną sytuację, i wtedy może banować. 

 

Co do Twojego kolegi to nie do końca "Nie mamy dowodów" bo z tego co widzę to filmik jest: 

 

 

I tutaj wygląda to jak właśnie speedhack bo kolega dość "sprawnie" przejechał dość spory odcinek drogi.

Niestety często ludzi ponosi, jak widać w tym przypadku, kolega nie potrzebnie poszedł na teamspeak i do niego pisał. Sprawy trzeba wyjaśniać normalnie i napisać od razu że to były lagi a nie speedhack i tak jak mówiłem ban został by może nawet usunięty z historii. 

Bo chyba nie powiesz mi że to było dojrzałym zachowaniem: 
+18 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Z raportami jasne w takim razie. 

 

Co do "dowodow" to bylo zgloszone jako lag,a odpowiedz brzmiala mniej wiecej "pie**** sie, ban zostanie". I o to mi tu chodzi. Zamiast wytlumaczyc lub porozmawiac normalnie to odniesc sie jak do smiecia. Po za tym kto uzywa speedhackow w ETS ? w grze w ktorej chodzi o frajde z jezdzenia. Zrozumialbym jeszcze hacki na przyczepnosc itd,ale predkosc? 

 

Jesli chodzi o filmik to przeciez widac,ze nie porusza sie plynnie tylko skokowo to jedno,a po za tym jaki bylby sens uzycia speedhacka przez 50m i wylaczenia. Pomijajac juz fakt,ze przy swiadkach.

 

Co do zachowania to dziwne,ze ktos wydaje 50EUR i slyszy taka odpowiedz? Rozumiem,ze Ty, ja lub ktos inny wydal by tyle pieniedzy,zeby moc grac,a przez jednego laga spowodowanego kiepskim polaczeniem oraz pingiem serwera, ktory utrzymuje sie caly czas 250+ stracic ta mozliwosc. Trzeba byc albo oaza spokoju lub bogatym,zeby to olac w takim wypadku.

 

I na koniec jeszcze pytanie. Bo o ile zachowanie na TS jest jakie jest i tam jest adminem, supportem itd to od kiedy sa kary za prywatne kanaly ? Ani administracji, ani nikogo innego nie powinno obchodzic to co dzieje sie po za serwerem, tsem. Zreszta jakies dowody ze Nordplay i Volvo2000 to ta sama osoba? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Proszę tu jest odpowiedź na Twoje pytanie pkt regulaminu gry Insulting Administrators - UPDATED
Swearing or using any words that may be deemed inappropriate towards any members of the Truckers MP team. This can be on any service, including Facebook, Teamspeak, Youtube, Ingame or any other service. Failure to follow this rule will result in severe punishment.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Po pierwsze jesli dostaje sie bana pisze sie od niego apelacje, nastepnie jesli admin to odrzuci to nie idzie sie go wyzywac tylko pisze sie na [email protected] ze nie zgadza sie ktos z decyzja Administratora i wtedy Project Manager sprawdza cala sytuacje, po drugie nie placisz 50 € za multiplayer tylko za podstawowa gre wraz z DLC do niej multiplayer jest darmowy, ale akceptujesz nasz regulamin i zgadzasz sie z nim czyli mam prawo wprowadzic Ci zakaz kilkudniowy gry lub calkowity (jak to mialo w tym wypadku) granis w naszym modzie, co do sytuacji jest widac tutaj obraze administratora przez Twojego kolege http://prntscr.com/croag9 wiec nie oczekuj ze po takim zachowaniu bedzie mogl grac dalej. Nie umie sie zachowac to nie powinien grac, jesli jakies pytania zapraszam na prywatna wiadomosc do mnie a temat zamykam i przenosze.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.