Jump to content

yardım ilgilenen

Istanbullue

Recommended Posts

Merhaba @Nev?ehirli50;

1-Destek Takımı ; kullanıcılar tarafından gönderilen yardım taleplerine cevap vererek onların sorunlarına çözüm bulması amaçlanmaktadır. Bu işlem forumda açılan konularda, oluşturulan ticketlarda ,Teamspeak 3 üzerinden sesli olarak , Teamviewer gibi yollar aracılığıyla yapılabilmektedir. Şu anda destek takımı için alımlar başlatılmıştır.Bununla ilgili başvuru bilgilerini aşağıdaki konudan bulabilirsiniz.

2-Moderasyon Takımı ; genel forum üzerinden sorumludur ve kullanıcıların rahat bir şekilde bilgi paylaşımının yapılabildiği , zaman geçirebildiği  bir ortam hazırlamaktadır. Belli zaman aralıkları ile takıma alımlar yapılmaktadır. 

3-Oyun Yönetim Takımı ; oyun içerisindeki işleyişten sorumludur. Sunucuya bağlanan oyuncuların; diğer arkadaşları ile rahat bir şekilde eğlenebildiği, hayatımızda yer alan trafik kurallarının oyun içerisinde aynen geçerli olduğu güzel bir simülasyon ortamı bulabilmesi sağlamaktadır.Adminler; bazı kriterlere bağlı olarak moderasyon takımından seçilmektedir.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.