Jump to content

Max.pl - screenshot


Max.pl

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Volvo się serwisuję,a ja miałem okazję już strzelić kursik Magnią.

1hZ2YOT.png

 

 

A żeby tego bylo mało,to aktualnie stoję na firmię Aria w okolicach Jönköping i prawdopodobnie bedzie strzał na Włochy i prawdopodobnie zrobię więcej niż jeden kurisk tym oto Mesiem:

r93BWHN.png

 

jXY14Ce.png

Edited by badmaxi
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Z Linköping do Jönköping przytaszczyłem firankę od Ika załadowaną 8 tonami doniczek,lekko ale niestabilnie.

qeLOi8c.png

 

Po rozładunku i odpięciu naczepy,dostałem telefon od spedytorki,że czeka na mnie chłodnia na firmie Aria.

3LyFaSo.png

 

Jestem już podpięty pod chłodnie,czekam na papierky,chwilunia przerwy i będziem pompować w stronę Włoch.

lsugL9x.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W oczekiwaniu na prom

EnMEmJx.png

 

Kręcąc końcówkę pauzy,dostrzegłem w lusterku,że nadjeżdża mały konwoik,gdy podjechali bliżej byłem pewny że to ekipa z H&V Logistyka Polska,niestety dużo słów nie zamieniliśmy,bo jak i Ja tak i Oni musieliśmy jechać dalej. Pozdrawiam serdecznie Ekipę z H&V!

eOI42z8.png

 

A tutaj zdjątko tuż przed miejscem docelowym Verona.

5AGh6BP.png

 

Dostałem wiadomość od mechanika,że Volvo jak nowo narodzone,teraz dotaszczyć się do Paryża odebrać Volvo i kręcić tym kołem dalej.

Pozdrawiam!

Edited by badmaxi
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.