Jump to content

[PL]Fatal error


MaQlu

Recommended Posts

To jest po to, że gdy dostaniesz crasha, wywali Ci błąd czy coś się stanie podczas gry.

Wyskakuje takie okienko jak na twoim screenie z zapytaniem, czy chcesz wysłać plik z gry, który pomoże twórcom gry nad naprawieniem czy udoskonaleniem multiplayera.

 

To nie jest błąd. Wyskakuje to podczas gdy wywali Cię z gry lub dostaniesz crasha lub w innej sytuacji gdy opuścisz grę bez użycia standardowych opcji, takich jak "Wyjście" lub "quit" w konsoli.

 

Pewnie nie zrozumiesz, wiec ktoś inny może napisze to w inny sposób.  :P

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. nie mam pojęcia ale sprawdź czy masz zaktualizowane sterowniki lub poszukaj innych.

Mi też czasami zdarzy się, że gra się zawiesi lub komp zawiesi ale jest to zbyt rzadkie zdarzenie, żebym musiał coś z tym robić.

Napisz jeszcze mniej więcej w jakiej sytuacji gra się wiesza czy też w jakich miejscach na mapie.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Wiesza się podczas jazdy , i stania na parkingu (ale dłużej pochodzi) gdy robię coś w np.w garażu nie ma crashy,i nie ważne czy jestem w mieście czy na autostradzie ,na każdej kamerze .Dodam tylko że gra zaczeła się wieszać od ostatniego updatu , próbowałem wyłącać winter-moda i nic ;C ale zaóważyłem ze podczas jazdy na multi wywala mi fatal error ,a na single coś innego , zaraz podrzucę  ss'a

Link to comment
Share on other sites

  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.