Jump to content

İtiraf Zamanı :)

Suleyman.53

Recommended Posts

ETS2MP de veya ATSMP de hiç bilerek trol yaptınız mı ?

Benim itirafım:

Evet bi kaç defa yaptım o da şöyle: Adam geliyodu şimdi bi şağdan çarpıyordu bi soldan videoda açık değildi. f7 çektim kaçarım diye o da geldi. Sonra yola çıkınca baktım yine takip ediyor. Ben de tam sollarken üstüne kırmıştım.

2.si hala yapıyorum yapmamam lazım ama şu ters şeritten inadına sürenler oluyor. Video açık olmadığı zaman bilerek önüne kırıp hasar almasını sağlıyorum. böylece f7 çekmek zorunda kalıyorlar. Ama yanlış sonuçta. Mesela az önce de oldu kavşaktan dönüp normal yola girmek yerine ters gitti video açık olmayınca kırdım önüne.

PMyzP5.png

Bunlardan sonra ban yemezsek iyidir :)

Topic inactive.Locked and Archived.

Edited by LIGHTOFGOD
Updated.

Tek şeritli yolda hız kuralına uyarak giderim, arkadan araba gelirdi beni geçerken de karşıdan tır araba geliyorsa gaza köklenirdim arkadaki eleman ya adamla kafa kafaya girerdi ya da çimlere uçardı :)

Tersşeritten gelenlere video alarak kafa atıyorum. Tek şeritli yollarda ters şerit olan varsa alt + tab atıyorum gelip kafa atıyor sonra oyuna geçince 120km /h ile devam ediyorum duran adama çarpıyorum oda yere düşüyor ben hasar almıyorum.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.