Jump to content

Chat tuşları hakkında yardım

Merivu

Recommended Posts

Merhabalar,

Multiplayer modu kurdum bağlandım herşey sorunsuz ancak oyun içi chat tuşları (yazı ve ses) hangi tuşlardır? Nasıl değiştirilir? Bu konu hakkında yardım içeren bir rehber ne forumda ne de sitenin kendisinde bulabildim.

Yardımlar için peşinen teşekkürler.

Topic inactive.Locked and Archived.

Edited by LIGHTOFGOD
Updated.

Merhaba @Merivu,

Mesaj yazmak için 'Y' tuşuna basınız.Mesajınızı yazdıktan sonra da 'Enter' tuşu ile mesajınızı gönderebilirsiniz.

Telsizle konuşmak için 'V' tuşuna basınız.

Ayrıca küfür kesinlikle yasaktır ve ceza almasına sebep olabilir.

spam yapmak (sürekli aynı yazıyı peşpeşe yazmak)

v tuşu ile telsizden polis sireni açmak, telsizi trollemek 

gerek konuşma menüsünden gerekse telsizden küfürlü hakaret içerikli konuşmak ve ya ırkçılık yapmak bunlar da yasaktır bilgine :) oyuna yeni başlaıysan kuralları kesinlikle oku sonra bilmiyordum deme

• Upvote 1

Çabuk cevaplar için sonsuz teşekkürler.

@Suleyman.53 Kuralları okudum, zaten kurallar olduğu için ekstra heyecanlandım. Multiplayer'ı ilk duyduğumda troll'lerden falan geçilmez diye hayal kırıklığına uğrayacağımı düşünmüştüm ama kurallar sayesinde çok daha keyifli olmuş.

5 minutes ago, Merivu said:

Çabuk cevaplar için sonsuz teşekkürler.

@Suleyman.53 Kuralları okudum, zaten kurallar olduğu için ekstra heyecanlandım. Multiplayer'ı ilk duyduğumda troll'lerden falan geçilmez diye hayal kırıklığına uğrayacağımı düşünmüştüm ama kurallar sayesinde çok daha keyifli olmuş.

Troller duyduğun gibi var. onun önüne geçilmiyor. bunun için report sistemi mevcut. Sen oyunda video almayı biliyorsan. trolleri çekip report edersin cezası bellidir. Bilmiyorsan özelden bana ulaşabilirsin. yardım ederim

• Upvote 1

Yukarıdaki arkadaşlar söylemeyi unutmuş, bari bunu da ben söyleyeyim. Multiplayer modunda, chat tuşunu ve radyo tuşunu değiştiremezsin. Onlar stabil olarak ayarlanmıştır.

2 hours ago, ismail said:

Yukarıdaki arkadaşlar söylemeyi unutmuş, bari bunu da ben söyleyeyim. Multiplayer modunda, chat tuşunu ve radyo tuşunu değiştiremezsin. Onlar stabil olarak ayarlanmıştır.

Teşekkür ediyorum.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.