Jump to content

- Blog SCS - The Rescale -


Recommended Posts

Suntem foarte incantati de a face un anunț mare, dar mai întâi trebuie să-ți dau un pic backstory. Pe vremea când au început munca de cercetare pe american Truck Simulator, la doar câteva luni după lansarea de Euro Truck Simulator 2, SCS Software-ul a fost o echipa de aproximativ 20 de persoane. Noi am făcut, și se păstrează, un angajament de a sprijini în mod activ și să extindă ETS2, astfel încât echipa de bază privind proiectul ATS la acel moment a fost doar o mână de dezvoltatori. Am sperat că într-o zi echipa ar crește să fie o modesta 8-10 oameni mari. Ei au fost confruntă cu o provocare monumentala, în încercarea de a ilustra continentul Americii de Nord la o scară rezonabilă într-un interval de timp fezabil.

 

golden_gate_6_lines.jpg

 

Noul pod Golden Gate. Vezi ceva diferit?

 

Din fericire American Truck Simulator început puternic din poarta, iar acum suntem siguri că vânzările sale pot susține o echipă de dezvoltare chiar mai mare decât ne-am sperat inițial. SCS Software-ul are, deoarece mai mult de două ori în mărime, și suntem în procesul de angajare, chiar mai mulți designeri și artiști 3D harta. Uita la ceea ce am creat până în prezent, și având în vedere toate feedback-ul le-am primit de la fanii noștri, suntem într-o intersecție: putem accepta fie lucrurile așa cum sunt și să continue construirea lumii așa cum este, sau putem face un pas înapoi și de a schimba lucrurile, înainte de a fi prea târziu. Este acum sau niciodată, ca și cu atât mai mult lumii construim, cu atât mai puțin probabil ca vom fi capabili să facă schimbări majore.

 

New_US101_tunnel.jpg

 

Noul tunel US Route 101

 

Acestea fiind spuse, probabil, cel mai mare număr de plângeri din partea jucătorilor American Truck Simulator au fost legate de scara hărții. Comentariile dvs. sunt incredibil de importante pentru noi, iar noi ascultăm cât mai multe putem. Ca atare, am fost de reflecție la nivel intern cum să se întâlnească feedback-ul timp de mai multe luni, în timp ce ne-am terminat lucrul la Arizona DLC, iar acum ne-am făcut până mintea noastră: suntem, ca un viitor update gratuit, va crește cu amploarea lume joc American Truck Simulator. Această actualizare se va avea multe beneficii clare pentru tine, cum ar fi:

Intensificand scara de hartă de la 1:35 1:20, ceea ce înseamnă drumuri de 75% mai lungi în afara orașelor .

- Retușarea sistemul existent de drumuri și intersecții și Reexaminând plasarea orașelor și intersecții .

- Concentrându-se pe un sentiment mai bun de scară și de la distanță, mai mult spațiu pentru perspective mari .

- Reglarea scalei de timp - ceea ce înseamnă o zi / ciclu de noapte lent și la intervale mai lungi între când conducătorul auto trebuie să se odihnească și de alimentare cu combustibil .

- Retehnologizării intersecții problematice - fără intersecții mai multe Interstate!

- Retehnologizării sistemul de experiență conducătorului auto pentru a reflecta mai îndeaproape sistemul ETS2 lui.

 

ats_rescale_comparsion.jpg

 

Acest lucru se compara dimensiunea din California, Nevada si Arizona, înainte de reetalonăm și după .

 

 

Noua grilă este echivalent cu cel al Euro Truck Simulator 2, astfel încât fluxul de timp, în ambele jocuri vor fi la fel. Există, de asemenea, mai mult loc acum să se întoarcă și să îmbunătățească unele dintre locurile care au fost compromise din cauza scalei limitate și să le înlocuiască cu reprezentări mai realiste.

 

Beneficiile sunt clare - vei obține un drum liber "ia 2" pe statele vest-coastă pe care le aveți deja în joc, și încăpătoare joc din lume pentru extinderi viitoare. În plus, această extindere va veni cu noi segmente de drum pentru a explora și actualizate tehnologie pentru drumuri vechi.

 

Există un lucru pe care avem nevoie de la tine, totuși - răbdare. Aceasta va dura mai multe luni pentru a re-scara lumii existente înainte de a putea trece la construirea complet noi zone și DLC. Designerii harta sunt de fapt greu la locul de muncă deja cu privire la proiectul de re-scalare. Pentru a ajuta la reducerea rândul său, în jurul valorii de timp a noului DLC stat în timpul acestei renovări, o mare parte a echipei active 3D este de lucru pe vegetație, clădiri, repere, și noi avem nevoie pentru Prefabricate noul DLC stat. Iar în mijlocul toate acestea, speranța noastră este de a creste compania suficient pentru a avea două echipe de pe harta de designer care lucrează în paralel pe creștere, America de Nord, atât Northward și Eastward, în același timp.

 

new_ats_rescale.jpg

 

Harta arata segmentele de drum care vor fi adăugate în timpul procesului de reetalonăm.

 

Suntem foarte incantati de aceasta expansiune și puternic simt că este în interesul tuturor. Veți obține mai mult compatibilitate, conținut nou, și o mai bună tehnologie modding pentru drum liber, și vom obține spațiu pentru a extinde continentul nord-american în peisaj maiestuos cu adevărat că este. Acesta este pasul dreptul de a lua pentru sănătatea jocului și a comunității sale pe termen lung - doi, trei, chiar cinci ani în viitor. Sperăm că destul de fanii noștri vor avea răbdare să stea cu noi. Este sprijinul acordat în continuare, care face jocurile noastre ceea ce sunt, și ce facem merită făcut.

 

US101_CA58_junction_old_B.jpg

US101_CA58_junction_new_B.jpg

US101_CA58_junction_old_A.png

US101_CA58_junction_new_A.png

 

Intersecția dintre US Route 101 și State Route 58, înainte de reetalonăm (stânga) și după (dreapta).

Link to comment
Share on other sites

   BLOG SCS - Mid-America de Transport Arată afișări :

 

În cazul în care urmăriți acest blog sau Twitter SCS Software strâns, vă amintiți că în aprilie am menționat că o grămadă de tipi de la SCS Software au fost de gând să viziteze Mid America Camioane Show în Louisville, Kentucky.

 

- În timp ce acolo am luat mii de fotografii de referință în fiecare zi pentru a fi utilizate în proiecte viitoare - dar în afară de fotografie aleatoare ocazional am postat direct de la podea spectacol, nu ne-am făcut mult mai detaliate cu privire la raportare ceea ce a fost într-adevăr o excursie foarte interesanta pentru noi.

 

-Deși toată lumea a fost foarte ocupat după revenirea la Praga, ne-am gândit întotdeauna că ar fi frumos pentru a trece prin materialul filmat și să facă un raport wrap-up din timpul nostru la rogojine, dar nu a fost întotdeauna o sarcină mai mare prioritate să se ocupe mai întâi. În cele din urmă, deși, cu ajutorul unor prieteni, am reusit sa cream o compilatie scurta de imagini video din călătorie:

 

 

 

- Acum ne putem întreba - te-ai fi interesat să vadă mai mult de la podea spectacol? Acest lucru nu poate fi cea mai bună platformă pentru ea, dar am putea selecta cu siguranță o sută sau două fotografii interesante din călătorie și le publică, de exemplu, pe pagina de facebook americană Truck Simulator. Anunță-ne! Link Facebook aici : https://www.facebook.com/americantrucksimulator.scs/ .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Licăriri de la vizita noastră PACCAR Research Center

 

- Am reușit în cele din urmă pentru a crea un scurt video de la a doua etapă a călătoriei noastre în SUA în această primăvară.

 

- O echipă mică expediție din SCS Software-ul a primit o invitație de natură să petreacă trei zile la Centrul Tehnic PACCAR din Mount Vernon, Washington, Statele Unite ale Americii. A fost o mare aventură pentru noi, am înregistrat o tona de motor camion sunete, fotografiat și scanat tot ce am putut ajunge pe mâinile noastre, și a petrecut ore discutând subiecte camioane.

 

 

 

 

- În plus față de înregistrarea diferitelor sunete de motor si de camioane, prioritatea noastră a fost, de asemenea, să achiziționeze fotografii din referință Peterbilt 389, așa cum nu am avea referințe de calitate suficient pentru a construi interiorul camionului la acel moment. Am lucrat din greu pe camion încă de la venirea înapoi, iar noi așteptăm cu nerăbdare să-l introducem în American Truck Simulator odată cu modelul 3D este terminat și aprobat.

 

Spoiler

p389_back.jpg

p389_front.jpg

p389_side.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

American Truck Simulator Redimensionare Imagini

 

De la anunțarea American Truck Simulator Harta proiectului rescale, am primit un feedback foarte pozitiv. A fost o confirmare faptului că rescaling la harta a fost decizia corectă - vă mulțumesc pentru încurajare!
- Ne-ar dori să împărtășesc câteva capturi de ecran din unele locații simbolizează lumea jocului pe care le îmbunătățesc. Bucurați-vă!

 

I-10_rest_stop.jpg

O stație unic camion pe un nou segment de drum pe I-10 în Arizona

I-80_Donner_Pass.jpg

Donner Pass - un drum care serpuieste prin munti abrupte. Noi încercăm să reprezinte profiluri corecte de înălțime ori de câte ori este posibil.

I-80_I-580.jpg

O mare parte din I-80 între Sacramento și Oakland a dispărut. L-am adăugat, împreună cu joncțiuni sale unice, inclusiv pasajul suprateran care traversează I-580.

US-60_Show_Low.jpg

US-60 în apropierea Show Low - afișarea unui nou tip de peisaj și mediu de profil.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.