Jump to content

Blog SCS - World of Trucks eveniment prelungit !


Recommended Posts

Lumea de camioane eveniment prelungit de cei de la World of Trucks!
 

Peste 40.000 dintre voi au ajuns deja Window National steaguri DLC-ul! Cred ca tricolorul Romaniei trebuie sa il avem toti pe Multiplayer .

MultiplayerMultiplay

Pentru aceia dintre voi care a aflat cu întârziere despre evenimentul nostru în cazul în care puteți obține DLC gratuit, nu vă faceți griji atât de mult. Nu ești în nici o grabă - din cauza multiplelor solicitări și un nivel foarte mare de interes, am decis să prelungească evenimentul de o săptămână! Noua dată de încheiere este 22 Iunie, la ora 23:59.

 

Ca o aducere aminte, pentru a se obține Naționale pentru Windows Flags DLC gratuit aveți nevoie pentru a furniza trei contracte pentru World of Trucks în Euro Truck Simulator 2 înainte de termenul limită postat. Pentru a evita fraudarea sistemului prin luarea de locuri de muncă extrem de banale, fiecare contract trebuie să fie de cel puțin o distanță minimă de 200 km (125 mile) (segmente de feribot nu contează!).

 

Vă rugăm să rețineți că DLC acoperă țările enumerate de Organizația Internațională de Standardizare.

 

eut2_hq_575034d5_logo.jpg

eut2_hq_575127c0_logo.jpg

4.jpg

9.jpg

13.jpg

Edited by Soryn Official
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

- National Flags Event încheiat -

 

La începutul lunii iunie, am anunțat un mic eveniment la World of Trucks, cerându-vă să livreze trei locuri de muncă on-line și promițătoare o cheie gratuit pentru noul Steaguri naționale DLC ca recompensă. Acum, că evenimentul a ajuns la o strânsă, am dori să împărtășesc cu voi câteva statistici pe care le-am compilat din ea.

 

- Proiectul a World of Trucks este încă în fază incipientă, așa că am fost într-adevăr fericit pentru a vedea nivelul de interes pe care tipi și tipe au arătat. Noi am fost sincer încântați să dea mai multe coduri de activare decât am anticipat. Infografic de mai jos prezintă câteva cifre interesante despre eveniment:

 

                                    infograph_flag_results.jpg

 

- Ca o notă, am observat că unii dintre voi ați câștigat o cheie, dar nu l-au răscumpărat încă. În cazul în care doriți să verificați dacă nu lipsesc, conectați-vă la www.worldoftrucks.com, pentru a alege "Pagina mea" și du-te la "Evenimente". Dacă aveți o cheie nerăscumpărată, va exista un mesaj de așteptare pentru tine acolo. Și, desigur, dacă ai ratat șansa de a câștiga fereastra National cheie steaguri DLC gratuit, este disponibil pentru achiziționare pe Steam.

 

- S-ar putea fi, de asemenea, interesat să aud că Rock hârtie Pușca a abordat unii șoferi de camioane profesioniști care joacă jocurile noastre pentru a obține opiniile lor cu privire la american Truck Simulator și Euro Truck Simulator 2. Se numește Lovirea Virtual drumuri de Euro si American Truck Simulator Cu Pensionar Truckers, și vă recomandăm să luați o privire. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BLOG SCS - Do you ever abandon World of Trucks contracts?

 

Cele mai multe dintre SCS Software a fost într-o vacanță săptămâna trecută, iar noi blog-ul nostru nu au actualizat la fel de des ca de obicei o facem din cauza asta. Vom încerca să facem pentru că, cu unele posturi informative în zilele următoare.

În primul rând, deși, am dori să vă întreb ceva. Am observat că aproape 1/5 al tuturor locurilor de muncă World of Trucks se termină obtinerea anulată. Ne întrebăm de ce este asta? Este posibil că există ceva se întâmplă că noi nu știm despre dar ar trebui. Acest tip de feedback-ul poate ne ajuta să îmbunătățim lumea serviciului Transport pentru tine.

 

Vot direct pe Blog aici : http://blog.scssoft.com/2016/07/do-you-ever-abandon-world-of-trucks.html .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.