Jump to content

ETS 2 MP Offline


Recommended Posts

Versiunea asta o am, dupa cum am spus, sunt cu update urile la zi. ETS 2 l am cumparat de cateva zile. Am incercat si cu 1.23 (cand a fost nevoie) si mi s a intamplat acelasi lucru..

Link to comment
Share on other sites

Eu iti sugerez sa faci un Reinstal la Mp ceva sigur ai facut tu ceva gresit . Mai multe informatii in acest tutorial de aici : 

 

Tu pana acum ai jucat Mp ? Ca eu vad ca ai contul Ne Activat . Vezi ca trebuie sa ai minim 2 ore jucate pe Steam si dupa aia trebuie sa faci cerere aici : http://truckersmp.com/en_US/profile/settings pentru a vedea unul dintre Admin ca ai jocul cumparat si trebuie sa ai contul de Steam pe public .

Edited by Soryn Official
Link to comment
Share on other sites

Am activat contul, orele le am, profilul de steam public.

Asta imi scrie in chat cand intru: Cannot connect to server, it may be caused by your internet connection issues.

You will be automatically reconnected within next 10 seconds..

Link to comment
Share on other sites

Incearca sa intri pe un server care nu este plin, sau aproape plin. Incearca pe EU1, EU3 sau pe US sa intri. Astea sunt in general mai libere.

 

Daca tot asa iti face, dai un restart la router (reset adica sa ii dai la setarile din fabrica si apoi sa fii nevoit sa il reconfigurezi). Unele routere au ceva limita de trafic (al meu are) si dupa o perioada lunga de timp trebuie sa il resetez.

Link to comment
Share on other sites

Nu am antivirus, am dat restart din fabrica la router, ramane sa incerc cu altul, insa nu as vrea sa renunt la el. I am dat unblock in firewall, deci nu este asta problema. Tind sa banuiesc, ca este de la router. Ce pot face sa l pot folosi si ma juca?

Link to comment
Share on other sites

Eu am mai avut probleme in trecut cu alt router. Mi se conecta pe server, dar nu dura mult si pierdea conexiunea. Daca bagam cablul de internet direct in PC si intram pe ETS2MP, era totul ok. Am decis apoi sa schimb routerul si nu mi-a mai facut figuri (decat cele mentionate mai sus, dar asta se intampla odata la 4-5 luni).

 

Ca sa fii sigur ca nu e de la PC sau de la un program anume, incearca si tu tot asa direct pe cablu. Daca totul e ok, atunci routerul e de vina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.