Jump to content

powracający prroblem z uruchomieniem gry


fh1216

Recommended Posts

witam otoz kilka dni temu mialem formata i przeinstalowany system po czym pobralem ets i multi i mialem problem bo wyskakiwal blad jak chcialem zagrac w multi "We've detected invalid content in your game. Please reinstall game and download winter mod again (if you need it)." (na siglu wszystko chodzilo) pobralem wiec ets2 od nowa przez steam i potem tez od nowa multi i problem zniknąl . dzis rano multi jeszcze chodzilo a teraz znow wyskakuje mi ten sam blad... jaka moze byc przyczyna skoro rano chodzil a teraz nie a przy kompie nie bylo nic robione -,-

Link to comment
Share on other sites

witam otoz kilka dni temu mialem formata i przeinstalowany system po czym pobralem ets i multi i mialem problem bo wyskakiwal blad jak chcialem zagrac w multi "We've detected invalid content in your game. Please reinstall game and download winter mod again (if you need it)." (na siglu wszystko chodzilo) pobralem wiec ets2 od nowa przez steam i potem tez od nowa multi i problem zniknąl . dzis rano multi jeszcze chodzilo a teraz znow wyskakuje mi ten sam blad... jaka moze byc przyczyna skoro rano chodzil a teraz nie a przy kompie nie bylo nic robione -,-

dodam ze aktualnie pobieram multi i mam bardzo mala predkosc (max 100kb/s) a zawsze ponad 700 bylo . sprawdzalem na necie to ping teraz 180 ale czy to ma jakis wplyw ze sie gra nie wlacza ? bo raczej by mnie wywalalo podczas wchodzenia na serwer

zaraz po zakonczeniu sciagania multi(ktore nic nie dalo) predkosc sciagania ets2 przez steam jest w porzadku i wynosi ponad 700

Link to comment
Share on other sites

Gra jak i Multiplayer samo z siebie nie przestaje działać, coś musi być nie tak skoro dzieją się takie rzeczy. Błąd, który podałeś w pierwszym poście występuje gdy modyfikacja WinterMod'a jest inna niż oryginalna. Więc jeśli ktoś coś kombinuje z tym plikiem to tak się dzieje. Czasami też ten błąd może wystąpić gdy WinterMod nie został pobrany do końca prawidłowo.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

no ale ja multi wraz z winter modem pobralem z tego forum no to raczej jest w porzadku

i znow to samo . dzi w poludnie jeszcze gralem a teraz sie juz nie wlaczy !!! co jest do chu*a ?? ja sie pytam.....bo nie bede codziennie pobieral 1,2gb

ma ktos jakis pomysl ?

Link to comment
Share on other sites

Zamiast czytać twoje niezrozumiałe teksty, pobierz darmowy program do nagrywania pulpitu (Bandicam, Mirillis Action (te dwa mogą być płatne) lub inny, nawet testowy na jakiś okres czasu - abyś zdołał to nagrać)

Włącz nagrywanie i wszystko nagraj. Po nagraniu, wrzuć na YT lub inny serwis i podaj linka.

 

Ewentualnie zrób screeny, będzie łatwiej.

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

ok cos nagram . PS a moze byc zwykła cyfrowka jak ustawie na monitor ? :P

zeskanowalem programem Ccleaner i wyskoczyl blad odnosnie ets2 :" stary klucz licencyjny w menu start " dalem napraw i zobaczymy co dalej bedzie....

Link to comment
Share on other sites

  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.