Jump to content

Komentarze


radek1288

Recommended Posts

Według mnie to bardzo dobry zabieg. Jak sama nazwa działu mówi, są to ogłoszenia (tylko), a nie miejsce do zadawania pytań, podziękowań czy innych niepotrzebnych rzeczy. Pytania i pomoc można zadawać we własnym temacie w odpowiednim dziale. Podziękowania... istne pole pokazowe dla nabijaczy postów, którzy dziękują za każdą wersję. Jeżeli na prawdę chcecie podziękować, to dorzućcie skromną złotówkę jako cegiełkę zamiast bezsensownie nabijać kolejne posty.

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, WooQash said:

Według mnie to bardzo dobry zabieg. Jak sama nazwa działu mówi, są to ogłoszenia (tylko), a nie miejsce do zadawania pytań, podziękowań czy innych niepotrzebnych rzeczy. Pytania i pomoc można zadawać we własnym temacie w odpowiednim dziale. Podziękowania... istne pole pokazowe dla nabijaczy postów, którzy dziękują za każdą wersję. Jeżeli na prawdę chcecie podziękować, to dorzućcie skromną złotówkę jako cegiełkę zamiast bezsensownie nabijać kolejne posty.

Cytuję " zamiast bezsensownie nabijać kolejne posty. " to powiedz mi dlaczego masz ich ponad 3 tysiące, a dokładnie 3.051

Link to comment
Share on other sites

Czy to ważne kto ile ma postów bo czegoś tu nie rozumiem? Odchodzicie panowie od tematu. Ogólnie to myślę, że dobrze, że tam pisać nie można bo gdy ktoś chciał założyć firmę na forum to tam nabijal posty po prostu, a tak to Moderatorzy muszą czyścić ten temat, bo dużo ludzi już pod koniec pisała nie na temat.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.