Jump to content

DLC Extra Wheel Tuning


WooQash

Recommended Posts

29 minutes ago, Fredziol said:

Mówicie, że zamiast tego DLC mogli wprowadzić w końcu nowe ciężarówki, ale pomyślcie po co mieliby robić coś za free, jak mogą wcisnąć nam malowanie felg za +/- 3€? Po prostu SCS się wycwanił jednym słowem mówiąc ;) i myślą że jak wrzucą za przeproszeniem byle jaką pierdołe to każdy pobiegnie po PaySafeCard lub uruchomi swoją kartę kredytową aby to kupić. No ale z tego co widzę to nie tylko mi się to nie podoba, bo po prostu chcą nam "zamknąć twarze" żeby nikt nie beczał na temat "kiedy wyjdzie nowe DLC". Jak dalej tak pójdzie to następne DLC to będzie możliwość zmiany korka od paliwa albo AdBlue, które będzie kosztować od 3 do 5€... A na obiecywane ciężarówki poczekamy jeszcze z pół roku pewnie :/

 

Niby sie zgadzam, ale z drugiej strony jak proponują takie badziewie, to trzeba im pokazać ze nie tego chcemy i nie kupować. Oczywiście jednemu to się spodoba, a ktoś inny powie ( np ja ) że mu to do szczęścia potrzebne nie jest.

  • Upvote 1

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

@Trybcio86

 Myślę, iż każdy inteligentny człowiek oczekiwał więcej od SCSu, ale to jak poprzednio było powiedziane, nie od nas to zależy. Chcesz to bierz, nie chcesz to nie. Jak nie pasuje to sam napisz grę i na niej zarabiaj. Taką mają politykę, możesz spróbować wykupić i przejąć firmę po czym zmienić tą politykę.

  • Upvote 2

Never give up. Hard work always pays off.

76561197993874215.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, merlin6 said:

 

Niby sie zgadzam, ale z drugiej strony jak proponują takie badziewie, to trzeba im pokazać ze nie tego chcemy i nie kupować. Oczywiście jednemu to się spodoba, a ktoś inny powie ( np ja ) że mu to do szczęścia potrzebne nie jest.

 

No dokładnie, też mam takie zdanie, mi to nie potrzebne, ale grono ludzi to kupi, bo im się to podoba. Ja jak to zobaczyłem to się załamałem. Po co mi malowanie felg?! Liczyłem że w końcu wpuścili nową "Renówke" albo MAN'a, a tu taka niespodzianka...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

DLC pełnie pierdołek i zbędnych gadżetów, które nawet nie są fajne...

Szału nie ma, głowy nie urywa ! 

Osobiście nie podoba mi się to DLC i nie kupił bym go, bo to strata pieniędzy.

Wolę poczekać i zainwestować w DLC Francja, ponieważ akurat ten dodatek ma jakiś cel i korzyści.

Reasumując SCS-owi nie wyszedł ten dodatek i szkoda kasy na takie bzdety ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem Was... Nikt nikogo nie zmusza do zakupu danego DLC wiec po co te gorzkie żale? 

 

Prowadzili byście firmę to rownież oczekiwalibyście zapłaty za wykonaną przez siebie rzecz. Każde DLC wymaga pewnego nakładu prac, opłat za media, kosztów pracowniczych i innych rzeczy o których pewnie nie macie pojęcia. Wszystko kosztuje a Wy chcecie wszystko za darmo. Na jakim Wy świecie żyjecie? Pewnie zaraz pójdą na mnie hejty ale jak dla mnie to powinni ściągać kasę za wszystko poza update wnoszące do gry poprawki błędów. W dzisiejszych czasach aby dana firma utrzymała się na rynku musi ściągać kasę z konsumenta, takie prawo rynku. Dając wszystko za darmo ile by jeszcze się utrzymali na arenie gier komputerowych? Przecież inwestycje musza być realizowane a na to są potrzebne fundusze. Zaletą takich drobnych płatnych DLC jest stosunkowo do zarobków niska cena przez co zwiększa się szansa ze więcej konsumentów kupi produkt. I popieram takie działania. Ale co tam, zaraz wyjdzie DLC Francji i zaczną się płacze ze drogo, ze SCS Żydzi kasę i takie tam. Bo do co nie których to się mówi jak do słupa a słup jak d... (4 litery)

  • Upvote 3

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Freddyk said:

@Trybcio86

 Myślę, iż każdy inteligentny człowiek oczekiwał więcej od SCSu, ale to jak poprzednio było powiedziane, nie od nas to zależy. Chcesz to bierz, nie chcesz to nie. Jak nie pasuje to sam napisz grę i na niej zarabiaj. Taką mają politykę, możesz spróbować wykupić i przejąć firmę po czym zmienić tą politykę.

Gdybym ja sam potrafil stworzyc gre, to bym tu wcale nie pisal, ja i kazdy inny z nas, wiec daruj sobie takie teksty. Zrobilem sobie moda na kolorowe dekle, obrecze, srubki czyli nie ma potrzeby wydawac takiego dlc a tym bardziej placic za nie bo przecietny moder to zalatwi za free :) Problem jest w tym z przez pegi 3 takich dlc bedzie mnostwo, bo cos dla dzieci ktore chodza do podstawowki i tam na codzien caly dzien bawia sie kredkami ktorymi bija ich rowiesnicy musi tez byc...przyklad z kolorowaniem napisow na oponach. Kazdy kupuje wedle swoich upodoban i nie czepiam sie tych ktorzy wydali swoj hajs na to bo to ich pieniadze i wybor :) Prosze moja modyfikacja ponizej 15 min pracy a w Pl na 3 € trzeba godzine zapier...

20160414184641_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aieq said:

Nie rozumiem Was... Nikt nikogo nie zmusza do zakupu danego DLC wiec po co te gorzkie żale? 

 

Prowadzili byście firmę to rownież oczekiwalibyście zapłaty za wykonaną przez siebie rzecz. Każde DLC wymaga pewnego nakładu prac, opłat za media, kosztów pracowniczych i innych rzeczy o których pewnie nie macie pojęcia. Wszystko kosztuje a Wy chcecie wszystko za darmo. Na jakim Wy świecie żyjecie? Pewnie zaraz pójdą na mnie hejty ale jak dla mnie to powinni ściągać kasę za wszystko poza update wnoszące do gry poprawki błędów. W dzisiejszych czasach aby dana firma utrzymała się na rynku musi ściągać kasę z konsumenta, takie prawo rynku. Dając wszystko za darmo ile by jeszcze się utrzymali na arenie gier komputerowych? Przecież inwestycje musza być realizowane a na to są potrzebne fundusze. Zaletą takich drobnych płatnych DLC jest stosunkowo do zarobków niska cena przez co zwiększa się szansa ze więcej konsumentów kupi produkt. I popieram takie działania. Ale co tam, zaraz wyjdzie DLC Francji i zaczną się płacze ze drogo, ze SCS Żydzi kasę i takie tam. Bo do co nie których to się mówi jak do słupa a słup jak d... (4 litery)

Zbierz do kupy malowanie felg i napisow na oponach, dodaj do tego firmowki micheline i rozne rodzaje opon zloz to w calosc i z tego zrob dlc i nie bedzie narzekania ze wypuscili gowno :) O to sie wlasnie rozchodzi

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Trybcio86 said:

Zbierz do kupy malowanie felg i napisow na oponach, dodaj do tego firmowki micheline i rozne rodzaje opon zloz to w calosc i z tego zrob dlc i nie bedzie narzekania ze wypuscili gowno :) O to sie wlasnie rozchodzi

 

Widzę ze jednak nie zapoznałeś się dokładnie z treścią mojego postu i nie wyciągnąłeś wniosków. Ale spoko... Rozumiem. 

  • Upvote 2

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, aieq said:

Nie rozumiem Was... Nikt nikogo nie zmusza do zakupu danego DLC wiec po co te gorzkie żale? 

 

Prowadzili byście firmę to rownież oczekiwalibyście zapłaty za wykonaną przez siebie rzecz. Każde DLC wymaga pewnego nakładu prac, opłat za media, kosztów pracowniczych i innych rzeczy o których pewnie nie macie pojęcia. Wszystko kosztuje a Wy chcecie wszystko za darmo. Na jakim Wy świecie żyjecie? Pewnie zaraz pójdą na mnie hejty ale jak dla mnie to powinni ściągać kasę za wszystko poza update wnoszące do gry poprawki błędów. W dzisiejszych czasach aby dana firma utrzymała się na rynku musi ściągać kasę z konsumenta, takie prawo rynku. Dając wszystko za darmo ile by jeszcze się utrzymali na arenie gier komputerowych? Przecież inwestycje musza być realizowane a na to są potrzebne fundusze. Zaletą takich drobnych płatnych DLC jest stosunkowo do zarobków niska cena przez co zwiększa się szansa ze więcej konsumentów kupi produkt. I popieram takie działania. Ale co tam, zaraz wyjdzie DLC Francji i zaczną się płacze ze drogo, ze SCS Żydzi kasę i takie tam. Bo do co nie których to się mówi jak do słupa a słup jak d... (4 litery)

 

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię w dyskusji jaka by ona nie była...

Oczywiście zachowując pewien poziom kultury ;)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, aieq said:

 

Widzę ze jednak nie zapoznałeś się dokładnie z treścią mojego postu i nie wyciągnąłeś wniosków. Ale spoko... Rozumiem. 

zrozumialem tylko co innego jest jedno dlc z pakietem opon i roznych gadzetow do ich ozdabiania a kilka dlc z tym samym tylko podzielonym na czesci. troche za darmo troche za kase. Metoda kija i marchewki a nie uczciwe postawienie sprawy "dostaniesz wszystko jak zaplacisz". Dokladnie tak samo robi sie w ciu... ludzie w salonie z telefonami. Dostajesz niby darmowe minuty w abonamencie, ale abonament z darmowymi minutami swoje kosztuje...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Trybcio86 said:

zrozumialem tylko co innego jest jedno dlc z pakietem opon i roznych gadzetow do ich ozdabiania a kilka dlc z tym samym tylko podzielonym na czesci. troche za darmo troche za kase. Metoda kija i marchewki a nie uczciwe postawienie sprawy "dostaniesz wszystko jak zaplacisz". Dokladnie tak samo robi sie w ciu... ludzie w salonie z telefonami. Dostajesz niby darmowe minuty w abonamencie, ale abonament z darmowymi minutami swoje kosztuje...

Metoda kija i marchewki masz darmowe ciężarówki a przytaczając Twoj przykład abonamentu jakby nazwali to opłata za utrzymanie lini to już nie miałbyś pretensji? Przecież zawsze można napisać list i zanieść go osobiscie.., wtedy masz za darmo:blink:

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aieq said:

Metoda kija i marchewki masz darmowe ciężarówki a przytaczając Twoj przykład abonamentu jakby nazwali to opłata za utrzymanie lini to już nie miałbyś pretensji? Przecież zawsze można napisać list i zanieść go osobiscie.., wtedy masz za darmo:blink:

czy ja w pakiecie dlc wymienilem ciezarowke ? nie! wiec chyba nie czytales uwaznie mojego posyto... no ale spoko !

Link to comment
Share on other sites

I dyskusja przerodziła się w przepychanki słowne ....

Panowie ! 

Wyrażamy swoje opinie nie łapcię się na wzajem za słówka ;)

Jeśli tak ma wyglądać dyskusja to lepiej będzie jak moderator zamknie ten temat...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Trybcio86 said:

czy ja w pakiecie dlc wymienilem ciezarowke ? nie! wiec chyba nie czytales uwaznie mojego posyto... no ale spoko !

 

Wskazałem Tobie tylko co można interpretować jako metodę kija i marchewki w działaniach SCSu

 

co do samego tematu nowego DLC to kupiłem i jestem zadowolony zarówno ja jak i mój syn

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, KOZIK PL said:

No i co z tego. Ale admini nie zajmują sie juz forum ani WooQash ani bakerpk bo zostali adminami. Wiec do nich moderacja forum już nie należy. A polskich adminow jest 4.

 

Dlatego była ogłaszana rekrutacja na moderatorów i poszukiwano również Polskich moderatorów forum.

Póki co nie widać żadnego nowego polskiego moderatora forum.

Zapewne aplikacje są dopiero sukcesywnie rozpatrywane i niebawem zostaną ogłoszone wyniki rekrutacji moderatorów ;)

Swoją drogą przydało by się kilku polskich moderatorów na forum :)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie zgłoszenia zostaną rozpatrzone po zamknięciu rekrutacji. Wtedy też zostaną wybrani nowi moderatorzy. A do tego czasu zamykamy ten temat bo każdy już powiedział co chciał, wszystkie opinie były wysłuchane. A dalszy ciąg rozmowy nie ma sensu bo zaczyna robić się burza.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.