Jump to content

parkowanie w strefie bezkolizyjnej na EP, można czy nie?


mistereq

Recommended Posts

Parę dni temu dostałem  kicka od admina za parkowanie w strefie bezkolizyjnej na EP.  Nie rozumiem tego jakoś innym adminom to wisi, a w strefie bezkolizyjnej nikomu przecież nie przeszkadzam. Nie chcę robić rabanu o kicka ale nie rozumiem jego przesłania. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mistereq said:

Parę dni temu dostałem  kicka od admina za parkowanie w strefie bezkolizyjnej na EP.  Nie rozumiem tego jakoś innym adminom to wisi, a w strefie bezkolizyjnej nikomu przecież nie przeszkadzam. Nie chcę robić rabanu o kicka ale nie rozumiem jego przesłania. 

 

Zależy w jakim miejscu. Jeśli na wjeździe gdzie jest też strefa bez kolizyjna to się nie dziwie, ale jeśli na parkingu to jakieś nie porozumienie.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli stoisz przy wjedzie do firmy przez min 5 minut to dostaniesz kicka ale jak parkujesz ładunek to nie powinnieś dostać kicka ale to tylko kick więc możesz dalej grać ;)

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem że może być  zakaz parkowania ale żeby nawet na bezkolizyjnej to już  trochę przesada, tu nie chodzi o wyjazd z firmy tylko parking w porcie, nikomu nie przeszkadzałem nie stojąc  nawet tuż  przy wyjeździe tylko na skraju parkingu, o ile pamiętam stałem tam do 4 min.

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest jak w grę grają dzieci, które niestety nie rozumieją tego co jest napisane w regulaminie. A często nawet tego co się do nich mówi. No cóż, w takich sytuacjach reaguje admin. Na szczęscie dla kolegi @mistereq skończyło się na kicku, a nie na banie. Oby wyciągnął wnioski i aby potwierdziło się powiedzenie że "nauka nie idzie w las"  :)

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za info zapamiętam.Tylko następnym  razem proszę  oszczędzić komentarzy w stylu "Tak to jest jak w grę grają dzieci, które niestety nie rozumieją tego co jest napisane w regulaminie" gdyż mam 16 lat i nie uważam że jestem  niekumatym dzieckiem jak można wyczytać powyżej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moim zdaniem to jest kwestia admina jak to załatwi czy da ci kick czy ban może myślał że jest jednak całkowity zakaz parkowania jak i zarówno wyprzedzania w wszystkich EP to dlaczego miałby nie zareagować ale myślę że tak jak koledzy mówią że to tylko kick więc niema się czym przejmować,bo to i tak się tobie nigdzie nie zapisuje w profilu na forum że miałeś kick za to czy za coś innego,więc nic tak naprawdę strasznego się nie stało.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.