Jump to content

DLC Michelin


Guest

Recommended Posts

Witaj! Nie Wiem czemu ale tego Dodatku jeszcze nie ma a powinien byś już dawno może SCS Software już zapomniał o tym dodatku

Te DLC miało byś dostępne jak była aktulizacja 1.2.2 ale do teraz nie ma ;(

 

Link to comment
Share on other sites

Według mnie to jest dziwne. Od samego początku kiedy była mowa o zmianach w oponach chwalili się, że będą opony Michelin jako DLC wraz z innymi pomniejszymi dodatkami od Michelin do trucka, a teraz nagle, że są problemy z licencją? Sprawa trucków to co innego, ale po co nęcić brandowanymi oponami, jak się okazuje, że nie ma teraz licencji. Coś nie halo chyba jest.

 

Aktualizacja 1.2.2 wychodziła 3 lata temu kiedy nikt nie myślał o jakimkolwiek DLC, także nie wiem o co Ci chodzi. Jeżeli już musisz nabijać posty to rób to porządnie, a nie z literówkami, nieścisłościami etc. bo szlak człowieka może trafić w końcu.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

 

7 hours ago, PrezesikV8 [PL] said:

Dokładnie tak jak Wooqash powiada! Zapewne chodziło Ci o 1.22, a między nią a 1.2.2 jest ogrooomna różnica!

No chodziło o tą wersje która teraz jest w ets2 może chyba 1.22 nwm

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.