Jump to content

eu2


ThePolandTofik

Recommended Posts

Mam takie pytanko Kiedy w końcu ktoś z ETS2 ruszy dupę i zgłosi  do ovh że ich bramy var-1-6k oraz fra 1-6k 

 blokują dostęp do EU2. Zresztą na ich serwerze macie postawiony EU2

Jakoś wyjaśnienie następującej treści dane przez  RootKille

 

Posted 24 December 2014 - 23:19

It's because SOMEONE is DDoS'ing our infrastructure. We are unable to do anything about that.

 

nie przemawia do mnie . Statystyki  pokazują coś innego .

 

Z poważaniem

 

DatThePolandTofik 

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe bo zawsze kilkadziesiąt/kilkaset ludzi gra na tym serwerze bez przeszkód. Po za tym może grzeczniej?

Tak kilka max było  EU2 70 z 1500 a EU1 obciązenie 100 %.  to są ci szczęściarze którzy nie muszą się łączyć przez te dwie hopy ovh .

Obejrzyj sobie statystyki serwera to się dowiesz EU2 W tej chwili masz  eu1 1105/2500 eu2  37/1500  

Ciekawe dlaczego 2-ka jest pusta ?

ETS wie o tym od 24-12 i nic nie zrobiło do tej pory wiec jestem naprawdę grzeczny a zresztą pomyliłeś się z ironią

jak ma się pół wieku na karku i ponad 25 lat  w branży i jak słyszy takie banialuki to raczej zamiast złości jest ironia 

 

Z poważaniem

 

DatThePolandTofik 

Edited by ThePolandTofik
Link to comment
Share on other sites

Na Polskim tak ale temat był na ogólnym i bardzo szybko został zamknięty za szybko .

http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/2653-connection-issue-with-eu-2-server/#entry20744

 

Syn pokazał mi go 24 i  dzisiaj i posprawdzałem kilka życzy.

Gra łączy się z eu2 70/1500 odpowiedz serwera 

http://1drv.ms/1x79oTT

 

Po kilku próbach komunikat serwera  

http://1drv.ms/1x79wTA

 

A teraz sprawdź sonie hopy należące do OHV 

W wcześniej jest czysto  a są to wejściówki na OHV

213.251.130.69

213.251.128.113 

A EU2 jest na serwerze OHV 

 

Z poważaniem

DatThePolandTofik 

Link to comment
Share on other sites

Wobec tego twierdzisz że UPC ,Orange. T-mobile mają uszkodzone łącza ? 

PS 

Czekam na odpowiedź OHV

| Hop | %Loss | IP Address          | Node Name | Location | Tzone | ms | Graph | Network |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11      | 66       | 213.251.130.69 | var-1-6k.pl.eu | (France) | | 31 | x | OVH SAS
| 12    | 100     | 213.251.128.113 | fra-1-6k.de.eu | (France) | | 72 | x | OVH SAS |

 

Z poważaniem

DatThePolandTofik

 

PS OHV 

Sujet : 
213.251.130.69
Date : 
2014-12-26 13:30:52
Contenu :

Greetings,

So I invite you to wait an answere from the technical advisor who have take your ticket in charge.

Please note that we are in christmas period and all departement are in a temporary slow down.

Don't hesitate to come back to us if you have any other questions.

Best regards,
Xavier G.
- OVH Customer Support - Dedicated Server

 

Ciekawe  że nikt z ETS2 nie zawiadomił Ovh o problemach mimo zgłoszenia tego do ETS2 24-12

 

 
Link to comment
Share on other sites

Kolego ale może trochę grzeczniej? Czy zapłaciłeś chociaż grosz twórcom ETS2MP? Czy wsparłeś ich chociaż raz? Nie? To nie rozumiem całkowicie tonu twojej wypowiedzi. Kilka osób zebrało się i stworzyło za darmo dla wszystkich modyfikacje multiplayer, mogli zatrzymać to dla siebie, mogli kazać za to płacić. A ludzie o tym zapominają i czują się jak święte krowy, daj palec a odgryzie całą rękę.

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

Kolego ale może trochę grzeczniej? Czy zapłaciłeś chociaż grosz twórcom ETS2MP? Czy wsparłeś ich chociaż raz? Nie? To nie rozumiem całkowicie tonu twojej wypowiedzi. Kilka osób zebrało się i stworzyło za darmo dla wszystkich modyfikacje multiplayer, mogli zatrzymać to dla siebie, mogli kazać za to płacić. A ludzie o tym zapominają i czują się jak święte krowy, daj palec a odgryzie całą rękę.

Ile mam zapłacić aby ktoś z ETS2 wszedł na stronie  http://www.ovh.pl/pomoc/ zalogował się w pełnił formularz ? 

Czy ja się czepiam jakości modu.  Od 24-12 ES2 jest w sumie docięte od świata . MAX150 osób.  Ponieważ mam chmurę na ich serwerze to zgłosiłem to ale do 24-12 nikomu z ETS2 nie chciało się zając się tą sprawą. Rozumiem ze wypełnienie 4 rubryk jest cięższe niż napisanie moda ?   A co do darowizn wspieram gry które mi się podobają co miesiąc Będę musiał się zastanowić w styczniu  czy tak jak w grudniu coś akurat ETS2 coś przekazać po tym olaniu użytkowników   .  

 

Z poważaniem

DatThePolandTofik

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.