Jump to content

Czarny ekran / brak sygnału


sFIR

Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Sprowadza mnie tutaj problem jak w temacie czyli czarny ekran potem informacja z monitora brak sygnału i tyle. W tle działa TS i mogę gadać przez niego i cała reszta też tylko za nic w świecie nie mogę odzyskać obrazu (tak tak ALT+TAB też nie działa - w końcu w ogóle nie idzie sygnał z karty). Nie pomogły reinstalacje sterowników, na przeróżne wersje i w różnych konfiguracjach. Nie próbowałem reinstalacji gry, nie chce stracić postępów.

 

Błąd wyskakuje najczęściej jak włączę mapę świata, ale w czasie jeżdżenia też wywala (na mapie dzieje się to najszybciej). Nie ma żadnego konkretnego wyzwalacza tej przypadłości raz dzieje się od razu jak tylko włączę mapę, innym razem po pół godzinie, jeszcze innym po 15min.

 

Problemy zaczęły się po przesiadce na gtx 980 ti hybrid. Wcześniej na r9 290 wszystko było ok.

 

Nie jest to wina sprzętu bo żadna inna gra nie wywala takiego błędu (BF4, Project Cars / wszystkie detale na max). Nie ma też błędów w testach furmark+occt. Przechodzą nawet po mocnym OC proca i karty bez żadnych wywaleń systemu czy mignięć ekranu.

 

pozdrawiam

 

EDIT: W single player też występuje ten błąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.