Jump to content

Zarabianie firm na MP i prędkosc jazdy.


Balrogos

Recommended Posts

Nie nie :) ostatni raz gralem to normalnie kaska szla na "Żywo" tym niebieskim druczkiem szła informacja i kaske dostawałem, no i jak nocleg robilem to tez kaska sie pojawiala ale to chyba sie nadal pojawia, no coz szkoda tego limitu czasem sobie zasowalem bez naczepki :)

 

Czyli server free roam rozni sie tylko tym ogranicznikiem?\

 

Aha i chcialem zapytac o nowe typy zawieszeń pojawily sie jakieś z wysuwającym sie kołem ale ja nie wiem czym sie charakteryzuje takie podwozie, wiem że 1 ma wieksze zbiorniki, 2 lepszy skret bo byly 4 kola skretne, a ostatnie naped na 2 tylnie osie czyli szybciej przyspieszal i ciagnal lepiej ciezsze ladunki.

Link to comment
Share on other sites

Panowie chyba jesteście w błędzie jeśli sądzicie że pracownicy nie zarabiają  mi się wydaje że właśnie zarabiają tylko że większość graczy ma już taką flotę rozbudowaną że po prostu kierowcy nie są wstanie dowieść towaru w takim czasie co my gramy , mi właśnie kilku pracowników zarobiło parę tysi , dodam że to są dość nowi kierowcy i nie mają rozbudowane swoich profitów na maxa  

https://scs-wotr-gallery.s3.amazonaws.com/view/591/00000000000B0195.jpg

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam kilku kierowców i do tej pory na multi nikt nie zarobił. O ile pamiętam, problem z zarabianiem na Multiplayerze jest spowodowany inaczej biegnącym czasem gry, wydłużonym czasem zleceń oraz zapętlającym się tygodniem (według gry cały czas mamy 1 tydzień gry grając na Multiplayerze), no chyba, że coś się zmieniło w ostatnim czasie, lecz tak jak mówiłem, moi pracownicy nie zarabiają w ogóle.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

może przyczyna jest trening na full w długodystansowiec , ja moim mam zrobione aby trenowali wszystko po za dystansem , bo wiadomo że się nie wyrobią w czasie mojej gry

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.