Jump to content

konsola ~


pinox

Recommended Posts

Brak własnej ciężarówki nie powinien być przyczyną, że nie możesz otworzyć konsoli, powiedz mi jak byś mógł czy na singlu występuje taki problem, zobacz także czy nie masz jakieś aplikacji w tle, która może nadpisywać dany przycisk, co uniemożliwia uruchomienie konsoli.

  • Upvote 1

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

żeby zmienić tylde ~ pod inną litere np "x" tylko nie wiem gdzie tego szukać,

albo może jest jakiś sposób inny na zamówienia bez konsoli bo nie mam a nie mam ciężarówki własnej i nie mogę się przespać?

Link to comment
Share on other sites

Gra nie wspiera możliwości zmiany klawisza konsoli na inny, ani innych anomalii z tym związanych. Jeżeli nie działa Ci konsola to możesz edytować dane funkcje z poziomu plików config.cfg (jeden config znajduje się w lokalizacji \\Dokumenty\Euro Truck Simulator 2\config.cfg, drugi \\Dokumenty\Euro Truck Simulator 2\profiles\[klucz profilu]\config.cfg).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Sprobuj usunac oba configi albo skopiowac profil w bezpieczne miejsce, usunac katalog euro truck simulator 2 z dokumentow, uruchomic gre i po tym wrzucic profil z powrotem a takze wlaczyc konsole

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Przyczyną może być urządzenie zgodne z Microsoft eHome. Sprawdź w menedżerze urządzeń, czy nie masz takowego urządzenia z "eHome" w nazwie.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Mam urządzenie nadawczo odbiorcze podczerwieni Microsoft eHome i odinstalowałem to działa konsola.

Ale jak zresetuje kompa to spowrotem pojawia się urządzenie nadawczo odbiorcze podczerwieni Microsoft eHome i nie działa konsola.

Jak wywalić urządzenie nadawczo odbiorcze podczerwieni Microsoft eHome na stałe żeby się nie instalowało ?

Link to comment
Share on other sites

Kolejność wykonywania czynności jest następująca:

 

  1. Wyłącz automatyczne pobieranie sterowników z Windows Update. Start->prawym na "Komputer"-> Właściwości->Zaawansowane ustawienia systemu->Sprzęt->Ustawienia sterowników witryny Windows Update->Nigdy nie wyszukaj sterownika kiedy podłączę urządzenie
  2. Wciśnij Start-> Uruchom i w oknie wpisz "services.msc" i wciśnij Enter. Odszukaj usługę "Odnajdywanie SSDP" i ją wyłącz poprzez prawy klik na nią->Właściwości i wybierz tryb uruchamiania na "wyłączony".
  3. Odinstaluj urządzenie nazwane "ENE CIR Receiver". Po ponownym uruchomieniu systemu powinno się wyświetlić okno z informacją o konieczności instalacji sterownika. Wciśnij "Nigdy nie instaluj oprogramowania sterownika dla tego urządzenia".
  4. ustaw tryb uruchamiania usługi wyłączonej w kroku 2 na "Ręczny".

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.