Jump to content

Przypisanie Ramu do gry - ETS 2 MP


b7ackjoker

Recommended Posts

Witam,

 

Czy da rade przypisać troszeczkę ramu do ETS 2 ale multiplayer ? Z tego co wiem można przypisać do trybu singleplayer komendą -mm_pool_size 2000 (lub inną wartość) . Czekam na odpowiedź , mam 8 Gb ramu wiec z 3 GB bym wykorzystał :)

 

Licze na odpowiedzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze taka możliwość którą możesz wykorzystać :

 

1. Włącz grę ETS2

2. Zminimalizuj grę ( Alt + TAB )

3. Włącz menadżer zadań ( Alt + Ctrl + Delete )

4. Wejdz w zakłdakę "Procesy"

5. Znajdz "eurotruck2.exe"

6. Nasiśnij prawy przycisk myszy na powyższy proces i "ustaw priorytet"

7. Ustaw na najwyższy

 

Niby wtedy system przeznacza największy priorytet wykorzystania sprzętu na to co zaznaczyłeś, czyli w tym przypadku na grę ETS2. Ale także z tego co wiem to naprawde wiele to nie daje i za bardzo nie pomaga ale możesz spróbować. Możliwe że taki bajer może pomagać ludziom na starszych pecetach bo na nowszych takie sztuczki raczej nic nie dają :)

 

Powodzenia

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

A i jeszcze wspomne że kiedyś testowałem grę ETS2 pod względem zużycia ramu i na maksymalnych parametrach mi pokazało ponad 5gb ramu. Średnia wykorzystania ramu to około 4GB więc jak masz 8 GB to w zupełności powinno ci wystarczyć. Jeżeli chcesz przypisać więcej ramu do gry bo masz problem w stabilności gry to raczej bym się skupił na innym podzespole który stwarza problem :) No chyba że masz inny powód

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze taka możliwość którą możesz wykorzystać :

 

1. Włącz grę ETS2

2. Zminimalizuj grę ( Alt + TAB )

3. Włącz menadżer zadań ( Alt + Ctrl + Delete )

4. Wejdz w zakłdakę "Procesy"

5. Znajdz "eurotruck2.exe"

6. Nasiśnij prawy przycisk myszy na powyższy proces i "ustaw priorytet"

7. Ustaw na najwyższy

 

Niby wtedy system przeznacza największy priorytet wykorzystania sprzętu na to co zaznaczyłeś, czyli w tym przypadku na grę ETS2. Ale także z tego co wiem to naprawde wiele to nie daje i za bardzo nie pomaga ale możesz spróbować. Możliwe że taki bajer może pomagać ludziom na starszych pecetach bo na nowszych takie sztuczki raczej nic nie dają :)

 

Powodzenia

Ustawianie priorytetu procesu nie jest powiązane z przydzielaniem pamięci, a z przydzielaniem czasu procesora, więc ta sztuczka może się przydać gdy mamy słabszy procesor lub mamy pootwierane kilkanaście programów działających w tle i z jakiegoś powodu nie chcemy się ich pozbyć. W dodatku ustawianie priorytetu na "najwyższy" (czyli "czasu rzeczywistego") nie jest dobrym pomysłem, może to spowodować zawieszenie się komputera. Natomiast ustawienie priorytetu procesu na "Wysoki" brzmi rozsądniej :) 

Uy7RSMH.jpg4574906475.png


^ Oh look at my speedtest results, they're totally legit! Internet straight outta hell! ^

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.