Jump to content

Böyle bir ban mı olur

NaciDayi

Recommended Posts

Arkadaslar öncelikle banlanma sebebim olan fotoyu sizle paylasım   i65.tinypic.com/2vjo03n.png 

Olayın gelişimi ise şöyle; korna calmama ramen hareket etmeyen noob  benimle aynı anda limandan cıkmaya baslıyor  "fotoyuu ceken noob olur kendileri"  hayalet özelliginin bitiş yerine geldigimizde benim kamyonum yukarı fırlayıp bu sekilde takılı kalıyor o esnada bu noob geri gelip fotografı cekip adminlere yollamıs bu üzden boşu boşuna ban yemiş bulunmaktayım. sacmalıgın sonucuda orada o sekilde 30 saniye kalmamıs olmam bunun neresine ban atılmıs anlamadım görende orada kamyonu bırakmısım sanır. suclunun tamamen sucsuz gibi görünmesi asıl dokunan.
 İlgilenen arkadasın bir el atmasını istiyorum ayda yılda bi evde oluyoruz sınavlardan sonra stres atalım diye girdik oyuna cıkan sonuca bak arkadas

2vjo03n.png

Yazmıs oldugum baslıktaki yazım uslubumda öyle sorun cıkarıcak bir yazım oldugunu düsünmüyorum zira haksız yere  ban atılınca "böyle bir ban mı olur" diye soramadan edemiyor insan . Banı acmak icin video falan gerekiyor ama banlanmak icin güzel bir acıdan veya o anki işe yarar bir saniyelik kareyi yakalayıp cekmek banlanma sebebi oluyor.

Plays tv yi denemekte fayda var gibi duruyor. Böyle giderse bu durumlarda daha cok karsılasacagız

İlginiz için teşekkürler kolay gelsin

• Upvote 1

Yazıyı okumadan ordan dönenin sen değil, senin rapor ettiğin kişi olduğunu sanıyordum. Ayrıca orda blok değilde aracın döndüğüde bariz belli resimden. Herneyse yazıyı okunca senin ban yediğini anladım. Sonuç olarak dönüyorsun bloklamıyorsun ama yaptığın dönüş yanlış bir dönüş bu yüzden ban doğru malesef.

Oradan dönüş yapmıyorum zaten limana daha yeni gelmiştim düz olarak limandan cıkarken adamda icimde ilerliyordu hayalet bölgede oldugundan sorun yoktu ama hayalet bölgenin dısına cıktıgım zaman arac diger adamın aracının üstüne cıkıp bu sekilde sıkıstı orada. istense bile bu sekilde aracı oraya sokmak imkansız zaten o sekildede 30 saniye bile kalmadım aracın cıkamayacagını anladıgımda F7 ile servise cektim.
   Bu durumu anlatıcak kadar ingilizcem olmadıgından böyle bir konu acma geregi duydum. Haklı bir olay olsa eyvallahta haksız yere olunca koydu, üstüne üstlük magara ingilzicesi ile derdimi anlatamıyorum 

Oradan dönüş yapmıyorum zaten limana daha yeni gelmiştim düz olarak limandan cıkarken adamda icimde ilerliyordu hayalet bölgede oldugundan sorun yoktu ama hayalet bölgenin dısına cıktıgım zaman arac diger adamın aracının üstüne cıkıp bu sekilde sıkıstı orada. istense bile bu sekilde aracı oraya sokmak imkansız zaten o sekildede 30 saniye bile kalmadım aracın cıkamayacagını anladıgımda F7 ile servise cektim.

Bu durumu anlatıcak kadar ingilizcem olmadıgından böyle bir konu acma geregi duydum. Haklı bir olay olsa eyvallahta haksız yere olunca koydu, üstüne üstlük magara ingilzicesi ile derdimi anlatamıyorum 

Tamamda resim dönüş yaptığını gösteriyor gibi yani yapcak birşey yok malesef kanıtın yoksa

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.