Jump to content
  • 0

Problem z grafiką


jonasz92

Question

Witam. Posiadam problem z grafiką ale nie wiem dlaczego.

Zacznę od tego ze ets2 mam od 2 lat i wtedy działała dobrze na win7. kilka dni temu odświeżyłem tego laptopa żeby pograć w et2mp, laptop miał win8. Problem z grafiką występował(podam zaraz link) i nie wiele myśląc stwierdziłem ze to wina Windowsa  i postanowiłem z powrotem wrócić na win 7. Po zabawie z instalowaniem uruchomiłem ets2 i problem nadal jest ten sam. Czym to może być spowodowane ? Aż takie ma wymagania teraz ets2 że mój laptop tego nie ogarnia? Posiadam Sony vaio ( parametrów nie znam i na razie nie szukam:) )

 

oto link http://ifotos.pl/z/snneexw

 

Byłby w stanie ktoś mi pomoc?

 

 

edit:

Nie raz grafika jest piękna i "tylko grać" a nie raz tak się chrzani ze jadę na oślep. ustawienia grafiki max czy minimum tak samo się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

19 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Spróbuj zainstalować sterowniki z płytki dołączonej do karty graficznej, przed tym wykasuj obecne sterowniki. Czasami nowe wersje sterowników powodują różne problemy w niektórych grach.

Jeżeli to nie pomoże zawsze możesz z powrotem zaktualizować sterowniki do najnowszych.

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dobra z tego co zauważyłem posiadasz laptopa, domniemam z wstawienia screena z twoją kartą graficzną. 
Dodatkowa litera M mówi że to laptop. Grafika nie jest aż tak tragiczna więc ETS2 "pociągnie" na pewno. 

* Sprawdź spójność plików plików gry,
* Zainstaluj zwykłe podstawowe sterowniki
* Po tym wszystkim zainstaluj program do testowania grafiki np. ten http://www.dobreprogramy.pl/FurMark,Program,Windows,27640.html

 

 

 

 

Zainstaluj i puść program, jeśli będzie się wieszało / resetował / wzrastała temperatura  itp. to najprawdopodobniej karta grafiki się wysypała dokładniej mostek północny. 
Można go oddać do rebalingu lecz to nie opłacalny interes bo nikt Ci nie da na to dość wystarczającej gwarancji. 
Zostaje szukać używanej grafiki i wymiana. Samemu jeśli się na tym nie znasz nie podejmuj się rozbierania laptopa... 

------------------------------------------------

Admin TS3 ETS2MP

------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.