Jump to content

Komputer do ETS2


KRISO

Recommended Posts

 

Ogółem nie wiem jak to się sprawuje, ale mieści się to w Twoim budżecie

Złym pomysłem jest budowanie komputera pod ETS, lepiej wybiec trochę w przyszłość. Złożyć dobrą jednostkę na dłuższy okres czasu, priorytety zawsze mogą się zmienić :P

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Nie polecam ŻADNYCH gotowych zestawów, komputer powinien być zawsze składany pod potrzeby użytkownika.

 

Grasz w coś jeszcze oprócz ets'a?

 

@down

 

Jeszcze z singlem to jest spoko, gorzej wygląda sprawa z multiplayerem. ETS2 jest nie przystosowany do multiplayera przez co zestawy o wysokiej wydajności i tak wypadają blado.

Link to comment
Share on other sites

kupowanie kompa specjalnie do etsa to slaby pomysl :/ gra jest w DX9 i tak slabo zoptymalizowana ze budujac jednostke pod to gre generujemy tylko niepotrzebnie koszty :/ Zeby grac w te gre na ultra to musimy zaplacic sporo kasy za karte graficzna a oprocz nieba to gran graficznie niczym nie porywa :/

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie będę niedługo składał kompa Intel i5 4460 (jak nic nie pomyliłem z cyferkami :P ) + GTX 950 ;) Kumpel ma podobne zestawienie tyle że zamiast GTX'a ma wsadzonego jakiegoś AMD'ka o podobnych parametrach i powiem że śmiga ładnie na ETSie na ultra :) Tyle że ja mam budżet do 3k bo monitor musze kupić :P skoro kupujesz już kompa za tą cene co podałeś to powinieneś mieć już spoko sprzęcik ;) Podzespołów Ci nie podam, bo jestem na telefonie, ale najlepiej celuj w procki Intela :)

@up

Każdy ma inmy gust :P Ja szczerze mówiąc bardziej jestem przekonany do Intela niż AMD, nie wiem czemu ale jakoś tak wyszło :D Btw. Czemu mówisz że szkoda kasy na nie? ;)

Ps. Sory za emotki :D

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko nie rozumiem ludzi którzy napalaja się na intela :o. Szkoda kasy wg mnie na ten procek...

 

Nie chcę mi się rozpisywać więc zostawię Ci pewną statystykę http://m.pclab.pl/art66130-19.html

 

http://www.morele.net/inventory/info/ARImF1/

 

Ogólnie myślałem na takim zestawem. A co do gier to jeszcze TDU2 i w przyszłości GTA V i moze jeszcze jakiś NFS. 

 

Da się wydajniej jutro Ci dam moją propozycję.

Edited by marsylias
Link to comment
Share on other sites

Nie chcę mi się rozpisywać więc zostawię Ci pewną statystykę http://m.pclab.pl/art66130-19.html

Juz mówisz ze są słabe ale do gier nie są... Pokazałeś na programach a nie grach.. A i tak amd zapowiedziało nowa technologię która przyspieszy o 40% (skupiająca się na programac), a nie tylko podwyższenia liczby GHz.Wg morele.net amd procek jest obraz bardziej realistyczny niż intela który robi saunę...(tak słyszałem przynajmniej)

P.S Ja mam swoje poglądy a ty swoje :). Polecam oglądnąć ten filmik:

. A i jeszcze jedno: nie miałeś tego procesora z tej firmy to nie wypowiadaj się bo ja mam i mogę udowodnić :P
Link to comment
Share on other sites

Procki amd maja slabe pojedyncze rdzenie :/ w kupe to jeszcze jest sila ale w grach gdzie wykorzystuje sie tylko 2 watki wypadaja gorzej niz i3. Druga sprawa to cieplo wydzielane przez procesor sklania do zakupu dobrego chlodzenia( niby dobre chlodzenie zakupa na lata) ale jak kto ma ograniczony budzet to juz jest problem. 3  rzecz to plyta glowna ktosa musi miec silna sekcje i w dodatku chlodzona bo bedzie sie robic trothinng i bedzie zbijalo zegary podczas obciazenia i fpsy pojda na leb na szyje. Poki co na dzien dzisiejszy AMD niestety nie ma zadnego argumentu zeby go kupic. 

Link to comment
Share on other sites

AMD wypadł gorzej w grach a w programach do renderingu lepiej, a post dotyczył się do gier, i chodzenie AMD głośne a procesor i tak się grzeje INTEL wypada troche lepiej fakt jest że procesory AMD są tańsze od INTELA ale do AMD pasowało by włożyć inne chłodzenie. Apostou fajny zestaw ale mam większy budżet i płyta główna tylko ma 2 sloty na ram a ja chce 4 slotową.

Marsylias nie zamierzam kupić gotowca raz tak już zrobiłem i po dwóch latach karta graficzna mi się spaliła.

Trybcio86 ma jeden agrument że jest tańszy i lepszy tylko w programch. 

Link to comment
Share on other sites

Amd fx 4300 i jak dla mnie wystarczający w grach i dobrze chodzi.. Ma 3,80 GHz 4 rdzenii.. Czeka wymiana na lepszy ale jeszcze poczekam gdy wyjdzie architektura amd zen :P

@Trybcio86

Chociaż jakiś procek używałes skoro wiesz?

Może troche nie na temat, ale poleciłbyś jakiś procek zamiast Intel i5 4460? Coś w tej samej cenie :D

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Prockow amd mialem duzo :) Z fx-ow to 6300 i 8320. I wcale nie napisalem ze AMD jest tansze i lepsze w programasz bo i tu czasem AMD potrafi tez po dupie dostac :/ Przykladowo intel i5 (bez k) i budzetowa plyta i zamykamy sie w 1000zl i nie ma zadnego problemu. AMD 600zl procek +400zl plyta+100 chlodzenie = 1100zl i tak wyglada ta taniosc od AMD :/ Jesli ktos chce wsadzic procek amd w budzetowo plyte to lepiej niech od razu wyda te pieniadze na psychoterapie albo odda nie biedne dzieci przynajmnie bedzie z tego jakis pozytek :)

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę mi się rozpisywać więc zostawię Ci pewną statystykę http://m.pclab.pl/art66130-19.html

Juz mówisz ze są słabe ale do gier nie są... Pokazałeś na programach a nie grach.. A i tak amd zapowiedziało nowa technologię która przyspieszy o 40% (skupiająca się na programac), a nie tylko podwyższenia liczby GHz.Wg morele.net amd procek jest obraz bardziej realistyczny niż intela który robi saunę...(tak słyszałem przynajmniej)

P.S Ja mam swoje poglądy a ty swoje :). Polecam oglądnąć ten filmik:

. A i jeszcze jedno: nie miałeś tego procesora z tej firmy to nie wypowiadaj się bo ja mam i mogę udowodnić :P

 

 

Kto powiedział, że nie miałem ^^?

Link to comment
Share on other sites

Widzę że robi się tutaj nie potrzebna dyskusja. Więc napisze to tak komputer do 3200-3300 zł 

-procesor najlepiej od intela

-Karta graficzna najlepiej z 4gb vram 

-pamięc 1600 mHz 2x4 gb  z cl9

-płyta obojętnie

-napęd najtańszy 50-60 zł 

-obudowa 3 wiatraki 120 mm i przynajmniej na jedno wyjście USB 3.0

-dysk mam już wybrany 

-zasilacz od 550w w góre czemu bo komputer może ulec rozbudowie w czasie jego użytkowania. 

Link to comment
Share on other sites

Panie i czego ty od nas oczekujesz? Praktycznie wszystko masz wybrane, tylko szukasz części z podanymi przez Cb parametrami i to wszystko ;) procek najlepiej z serii I5, grafika, hmmm... GtX 960-970 (nie jestem pewnien czy 960 ma 4gb ramu), obudowe Silence PC Brutus/Gledius (pewnie źle nazwe podałem)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Poczytaj o piszczacych cewkach gtx970 i półpasywnym chłodzeniu i na polu walki pozostanie msi gaming 4g i asus strix. Poczytaj też o prądożernosci radeonow obecnej generacji i wyjdzie Ci równanie tańszy odrobinę słabszy zasilacz Gtxa bądź tańszy radek i drogi zasilacz.

piszczace cewki to efekt braku wlaczonego Vsync :) Przy wyswietlaniu  duzej ilosci fps powyzej 150 kl/s wystepuje ten efekt :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.