Jump to content
  • 0

Mało FPS , ścinające się menu . ETS2MP


Guest

Question

Cześć..

 

Wiecie co bo mam problem z niskimi fps'ami jak na mój komputer.. W grze mam 20-25 fps. Wydaje mi się , że powinienem mieć z 50 - 60 fps.. Własnie.. Bo w grze mam 20 fps , a w menu mam tylko 10-15 fps !! .. i bardzo się ono ścina.. Wiadomo , że jak jestem w Rotterdamie czy na EP gdzie jest FULL ludu to jest 5,6 fps.. No ale bez przesady ,że tak mało fps jak na mój komp..

 Co mogę zrobić .. Wypiszę co już zrobiłem. :

1) Używałem CCleaner do wyczyszczenia rejestru itp itd..

2) Używałem GameBooster , ale to także nic nie dało.

3) Myślałem nad podkręceniem GHz grafiki , ale to bardzo jest ryzykowne.. I niewiem zbytnio jak to zrobić.

4) Wyłączałem kompozycje itp, ale także nic to nie dawało.

5) W grach typu BF4 mam więcej fps niż w ETS.. W bf'ie mam ok. 55 fps. A tu dlaczego tak mało?

6) Gram na wysokich wymaganiach. Na średnich nie uzyskuje 60 fps.

 

Myślę , że tutaj delikfentem może być grafika.. Ale nie namawiajcie mnie , żebym kupił GTX.. jak w innych grach jest git.

Czekam na odpowiedź..

 

PS. Poniżej podaję specyfikację komputera..

 

Procesor: AMD A8-6600K APU with Radeon Graphics 3.90GHz  ( 4 rdzeniowy )

RAM: 4,00 GB DDR3

Karta Graficzna: NVIDIA Geforce GT 730

Dysk Twardy: 500GB

System operacyjny: Windows 10 Home Premium 64bit

Płyta Główna: MSI MS-7721

 

Posiadam najnowsze sterowniki do karty graficznej i płyty głównej.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

6) Gram na wysokich wymaganiach. Na średnich nie uzyskuje 60 fps.

To może skoro na wysokich masz 20, na średnich nie masz 60 to może na niskich będzie 200? Przepraszam za tą dygresję, ale to rozumowanie jest dziwne i to bardzo, nie tłumaczące w sumie nic...

 

W ETS2 najważniejszą kwestią (według mnie) jest skalowanie. Nie ważne czy jedziesz na wysokich ustawieniach graficznych, czy na niskich, największą rolę o dziwo gra skalowanie i to ono najbardziej wpływa na ilość FPS'ów. Czym wyższe tym oczywiście grafika jest ładniejsza, ale zjada dość sporą ilość FPS'ów, czym mniej tym lepiej dla sprzętu za cenę grafiki. Sprawdź jaką masz wartość, według mnie dla tego sprzętu powinno oscylować w granicy 100%, maksymalnie 150%. 

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

:) :) :)

Wrzuciłem na 100% i miałem 40-45 fps.. No to widze progres.. I mówie ,a co pobawię się dam 75% i odziwo 60fps stałych :D :D

Niewiem jak Ci się odwdzięczyć , ale mega dzięki :D :D

 

Czyli moim zdaniem temat można przenieść do ROZWIĄZANYCH.

 

Dzięki jeszcze raz :)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.