Jump to content

Informacja o tym że gramy w mp


[WE] Rafi

Recommended Posts

Nazwa SugestiiInformacja o tym że gramy w mp
Opis Sugestiidziś zauważyłem, że nigdzie po połączeniu z serwerem nie pisze w górnych rogach gry, że jesteśmy połączeni z serwerem multi 
O co chodzi otóż, jeśli ktoś posiada wirtualną spedycję nie może teraz sprawdzić swojego kierowcy czy jechał na singlu czy na MULTI, bo nigdzie o tym niema info podczas składania screenu poprzez stronę myvtc.
 
 
Przykładowe obrazki:  brak 
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Myślę, że mój pomysł przyda się innym spedycją  i zostanie zatwierdzony i wprowadzony 

 

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze, sugestie piszemy według następującego wzoru: Format Sugestii

 

Po drugie, jest to raczej błąd niżeli sugestia (gdyż ta belka była kiedyś i zniknęła z ostatnią aktualizacją).

 

Po trzecie, ten temat jest już poruszany tutaj: Brak informacji w górnej części ekranu odnośnie wersji Multiplayer oraz statusu serwera

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jak wyżej, proszę poprawić w przeciwnym razie sugestia zostanie usunięta i odrzucona.

 

 

Nazwa Sugestii
Opis Sugestii:
 
Przykładowe obrazki
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: 

 

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Całe piękno tej gry polega na wirtualnych spedycjach i usuniecie tego w zasadzie napisu który nie przeszkadzał nikomu w grze było błędem ponieważ teraz każdy kierowca zatrudniony w wirtualnej spedycji może sobie na singlu nabić ciekawe Staty w myvtc.

Myślę że przywrócenie napisu online w prawym głównym rogu  administracji zajęło by niewiele czasu a by było przydatne prawda ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.