Jump to content
  • 0

Problem( czas pracy, zbugowany czas snu)


[GTW] FHA

Question

Witam, mam jeden profil. Gram na nim zarówno  na singlu jak i na multi.  Za używałem jednak problem, który występuje na Multiplayerze.

• Zbugowany sen..stoi np. na 8 godzin i 30min

• Nie otrzymuje zysku od innych kierowców, patrze a tam mają po 30-40 godzin do zakończenia.

 

Zwolniłem kierowców, zatrudniłem na nowo, wprowadziłem 2 komendy:

g_force_economy_reset 1/0. Na singlu naprawiło się. W czym może tkwić problem?

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Czas na Multiplayerze płynie w inny sposób i gra ma problemy z jego interpretacją dlatego też czas w ogóle nie płynie dla "tachografu" w doradcy drogowym. To samo jest zatrudnionymi kierowcami, mają oni problemy z zarabianiem pieniędzy chociaż są momenty, że przynoszą bardzo duże dochody kiedy się teleportujemy do innego miasta z poziomu garażu, przepływamy promem lub wzywamy pomoc drogową, ale to też nie jest reguła. Nie da się tego naprawić na tą chwilę.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Czas na Multiplayerze płynie w inny sposób i gra ma problemy z jego interpretacją dlatego też czas w ogóle nie płynie dla "tachografu" w doradcy drogowym. To samo jest zatrudnionymi kierowcami, mają oni problemy z zarabianiem pieniędzy chociaż są momenty, że przynoszą bardzo duże dochody kiedy się teleportujemy do innego miasta z poziomu garażu, przepływamy promem lub wzywamy pomoc drogową, ale to też nie jest reguła. Nie da się tego naprawić na tą chwilę.

 

To co radzisz?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.