Jump to content
  • 0

Lagi ETS2MP v 0.2.0.4


xQWERTY

Question

Witam,

 

Przedwczoraj formatowałem komputer a następnie zainstalowałem ETS2 oczywiście pobrałem go ze Steam(Oryginał), pobrałem ETS2MP v 0.2.0.4 i gdy wszedłem do gry miałem lagi, po prostu nie dało się grać. Kiedyś jak grałem na starszych wersjach to nie było takich lagów ale teraz jakoś się zaczeły. Moje ustawienia są na niskich wszystkie mody powyłączanie i ogólnie, komputer też jest dobry ale jak mówiłem, kiedyś grałem BEZ LAGÓW a dzisiaj z lagami.

 

HELP!

95721503768752807191.png

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Pojawiłem się w mieście Magdeburg a także Wien, w obu tych miastach było po 3/4 osoby.... W CS:GO mi wszystko chodzi ale ETS2MP nie nawet normalny ETS2 działa tak samo

Pytanie w jakim mieście się pojawiłeś? Jeżeli Rotterdam to nie ma co oczekiwać większej liczby fps jeżeli nie masz komputera z NASA :P

Byłem w mieście Magdeburg gdzie było z 2/3 osoby, a w Wien nikogo nie było i dalej były lagi. Odkryłem też że jak jadę na kamerze nr 2 to nie ma (JAK BY) lagów ale dalej są, w kabinie bardziej są.

PROSZĘ HELP CHCIAŁBYM SOBIE POJEŹDZIĆ ;_;

95721503768752807191.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.