Jump to content

Po włączeniu zamiast okna zalogowanie się, pojawia się okno profilów.


rado95

Recommended Posts

Tak jak w temacie, zainstalowałem najnowszą wersję Multiplayera, wszystkie dodatki Autumn i Winter mod, odpalam multiplayer, włącza się, pierw reklama scs potem EURO TRUCK SIMULATOR 2 i w tym momencie powinno pojawić sie okno gdzie logujemy się na serwery, a mi pojawia się od razu okno profilów, tak jakbym w ogóle nie wchodził w multiplayer tylko włączył zwykłą wersje gry...

Link to comment
Share on other sites

Co do samych dodatków, to żeby działały to musisz mieć uruchomiony tylko jeden mod, czyli aktualnie wintermod a autumn wyłącz. Jeżeli chodzi o mp, to go przeinstaluj, i tak jak wyżej, uruchom jako admin.

 

 

ps. Łukasz, opcja edytuj, fajna funkcja ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie prawda, że musi być jesień wyłączona. Ja mam jesień włączoną, na serwerze śnieg pada, żadnych problemów nie ma z logowaniem.

Te błędy nie zależne są od dwóch włączonych modów w tym samym czasie. - Uruchamianie gry, jako Administrator nic nie da. 

U mnie wszystko jest dobrze. Uruchomiłem tzw. singla, i tu się zgadza, od razu wyskakuje menu wyboru profilu

Odinstaluj mod multiplayer, usuń pozostałości ( te foldery, które zostaną ), i zainstaluj na nowo multiplayer. 

Nie instaluj od razu multi. Możliwe, że są błędy w plikach. Zrób to, co napisałem, i daj znać, czy pomogło/pomogłem.

Link to comment
Share on other sites

Nie prawda, że musi być jesień wyłączona. Ja mam jesień włączoną, na serwerze śnieg pada, żadnych problemów nie ma z logowaniem.

Te błędy nie zależne są od dwóch włączonych modów w tym samym czasie. - Uruchamianie gry, jako Administrator nic nie da.

U mnie wszystko jest dobrze. Uruchomiłem tzw. singla, i tu się zgadza, od razu wyskakuje menu wyboru profilu

Odinstaluj mod multiplayer, usuń pozostałości ( te foldery, które zostaną ), i zainstaluj na nowo multiplayer.

Nie instaluj od razu multi. Możliwe, że są błędy w plikach. Zrób to, co napisałem, i daj znać, czy pomogło/pomogłem.

Weź sobie przeczytaj jeszcze raz co napisał Bandero... Pisał że NIE MOŻNA mieć włączonych 2 dodatków, co odnosi się do tego żeby modyfikacje działały a nie żeby włączało się MP zamiast SP.

Się kolejny mądry znalazł...

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.