Jump to content

Sposób na odzyskanie hasła


Max.pl

Recommended Posts

Witam! Mam pewien problem,pare dni temu zmieniłem sobie hasło na poczcie jak i na steamie... Jakoś tak sie złożyło że ni huhu nie pamiętam teraz jakich haseł użyłem do zmiany... Oczywiście ani tu ani tu niemam pomocnego maila,kontaktu tel,czy czegokolwiek... A więc pytanie do was,czy jest jakakolwiek możliwość odzyskania takich haseł? Czy da się to odzyskać samemu,a może zna ktoś kogoś z ekipy steam,która by mogła ze mną zamienić słówko w celu identyfikacji konta i mojej osoby? Zależy mi w miarę na tym,więc kazda wskazówka moze mi pomóc. Dzięki !

 

ps: a może są jakieś logi w folderach ze steamem ?

Link to comment
Share on other sites

https://support.steampowered.com

 co do STEAM to tylko support może Ci pomóc 

dodam że musisz posiadać takie informacje jak klucze do gier ,pełne dane karty płatniczej,  e-mail  na jakie było zakładane konto , czy np dane do PP , cokolwiek co umożliwi im zweryfikowanie wiarygodności konta .

 

bez takich informacji potraktować to można za próbę wyłudzenia konta

Musisz się też uzbroić w cierpliwość bo to może potrwać nawet kilka tygodni 

co do poczty , zawsze jest jakaś opcja na odzyskanie hasła 

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Duch,no właśnie w tym sęk,że do poczty wykorzystałem chyba wszystkie opcje "odzyskania hasła" No ale,email pomocniczy nie dodany był,kontakt tel podany,ale karta dawno zniszczona... Pytanie pomocniczne,no tak ale co człowiek wpisywał kilka lat temu ;s

 

Co do supportu to napiszę,dzięki wielkie,a jeżeli masz jakiś inny sposob odzyskania na poczcie,mógłbyś udzielić jakieś wskazówki?

Link to comment
Share on other sites

No cóż, za błędy trzeba płacić. Przepraszam, ale tak to jest jeśli ktoś nie potrafi w należyty sposób zabezpieczyć swoich danych i kont nawet jeżeli chodzi tutaj o zapomniane hasło. Po to poczty oferują różne alternatywy przypomnienia hasła, aby później nie było problemów w przypadku czegokolwiek, a skoro ktoś nie chciał z tego skorzystać no to musi niestety ponosić odpowiedzialność za to.

 

Nie jestem ideałem w tej sprawie, bo sam przez około rok czasu nie miałem dostępu do swojego konta Steam ponieważ zapomniałem hasło oraz odpowiedź do przypomnienia hasła i niestety support nic nie pomógł (fakt faktem było to w ponad 5 lat temu), teraz Steam się nie co zmienił bo dodał Steam Guard i inne opcje przypomnienia hasła, ale nadal nie będzie się z nikim kontaktował osobiście aby pomóc odzyskać konto, bo takich spraw jest wiele i musieliby mieć bardzo dużo ludzi i im płacić aby próbowali odzyskiwać konta nie dając się nabrać na jakieś próby oszustwa.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.