Jump to content

Wersja 0.2.0.3.2 została wydana.


Recommended Posts

Mi tam działa dobrze nic nie wywala, raz mi wywaliło bo nowe stery wyszły i dla tego. za pewnie macie stare sterowniki do karty graficznej. mi na tym i na tym działa dobrze. nic nie trzeba poprawiać. :P

Ze sterownikami akurat jestem na bierząco, bo wiem, że takie klocki się mogą dziać. Poza tym nie tylko mi wywaliło, grałem z kumplami, jeden też dostał crasha, a sterowniki mu też na bierząco wysyłam i je aktualizuje, więc to raczej wina od strony MP niż sprzętu.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Też ostatnio to miałem ale to już dawno, ale ustąpiło. może te nowe skiny dodajesz co SCS wydal i dla tego wywala. albo masz bajzel w systemie sporo śmieci, to dziwne mi nie wywala. a Wam tak. :D klątwa z crash przeszła na was. :P

Wiedz, że znam się trochę na konputerach i gdybym miał coś z komputerem to na pewno bym zauważył lub szukał.

Co do dodatków, nie kupuje dodatków innych niż mapy, więc to nie przez to.

A że u Ciebie działa, to nie znaczy że u wszystkich będzie identycznie.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Witam. Dzis zaktualizowalem wersje MP. Pojawil sie problem tego typu, ze jak go uruchomie to wejde na serwer, lecz kiedy wylacze i wlacze gre, nie laczy mnie z MP, nie wyswietla sie nawet ekran logowania... Reinstalacja poprawia problem ale po wylaczeniu znow dzieje sie to samo... Ktos moze mi pomoc z tym problemem?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.